telefony Samsung bez Operačního systému
2 příspěvky •Stránka 1 z 1

Samsung Monte bloknute veci

telefony Samsung bez Operačního systému
Pattyo
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Htc diamont
Příspěvky:
4
Registrován:
01. 01. 2009 21:49
Odesláno:
23. 07. 2012 14:50
Samsung Monte bloknute veci
Prajem pekny den,
Vcera mi postou dosiel samsung monte ktory som si kupil prostrednictvom bazos.sk ale vsetko v telefone je zablokovane na heslo...menu kontakty proste s telefonom sa nic neda robit a byvaly majitel mi neodpisuje Vedel by niekto co s tym? Vopred dakujem za rychle odpovede
Mobil Čumil Plus
s3n0
Mobil Guru
Příspěvky:
113
Registrován:
30. 01. 2009 13:16
Odesláno:
29. 09. 2012 11:27

Re: Samsung Monte bloknute veci

...ak neodpisuje, tak sa jedna o kradnuty telefon, kazdopadne ak sa vies dostat ku klavesnici telefonu (pre zadavanie tel.cisiel zachrannej sluzby) tak by si mohol skusit toto:


*2767*3855# - kompletne vymazanie nastaveni (asi aj vcetne dat) a nastavenie telefonu do nastaveni z vyroby (jak na novom telefone priamo z vyroby) tzv. "FULL RESET PHONE + RESTART"

Master reset (unlock) #*7337# (for the new samsungs E700 x600 but not E710)

Samsung V200, S100, S300 phone unlock : *2767*782257378#




! POZOR ! niektore tieto "resety" vymazu tiez vsetky data v telefone a hodia telefon do vyrobnych nastaveni, preto je nutno zalohovat nastavenia telefonu a pouzivatelske data z neho

este by si mohol skusit flash firmwaru telefonu, ale neviem, ci ti to nejak pomoze a ci flash firmwaru vymaze aj: heslo do telefonu (PIN kod na telefon), lock SIM karty (pouzivanie len tvojej SIM v telefone) nuz a PIN kod SIMkarty ten uz nezmazes, je logicky uchovany na tvojej SIM karte :)
Mobil Guru
2 příspěvky •Stránka 1 z 1