Veškeré Java utility, hry, vychytávky, FTP apod. Co nemají vlastní značku telefonu.
1 příspěvek •Stránka 1 z 1

ako si upravit-prelakovat mobil-kryt

Veškeré Java utility, hry, vychytávky, FTP apod. Co nemají vlastní značku telefonu.
Uživatelský avatar
MarkAurel
Mobil Profi User
Zařízení:
HTC Desire HD
Příspěvky:
290
Registrován:
23. 12. 2007 16:37
Odesláno:
03. 01. 2008 19:57
ako si upravit-prelakovat mobil-kryt
Vela ludi si hned ako ich omrzy ich telefon-kryt bezi kupit do najblizsieho mobilshopu new kryt, samozrejme lacny made in china ktory absolutne nedolieha a nesedi ako ma, cim sa do telefonu dostavaju necistoty a skracuje sa tak aj zivotnost samotneho mobilu ci jeho suciastok. Preco si aspon ty zrucnejsi nedoladia-neopravia svoj originalny kryt k obrazu svojmu? staci trochu zrucnosti odvahy, niekedy aj torx skrutkovac vodny smirgel a samozrejme farby v spreji a lak v spreji a mozme zacat.

kryt zlozime z telefonu, pripadne telefon rozoberieme ak chceme lakovat aj jeho stredovu cast cize telo telefonu, z krytu odstranime vsetky tlacidla a dieli ktore sa daju odstranit a nemaju bit lakovane alebo ich chceme nalakovat osobitne, pripadne inou farbou. Ak sa niektore dieli nedaju odstranit prelepime ich lakyrnickou paskou ale kvalitnou a precizne. potom si kryt jemne prebrusime vodnym smirglom samozrejme namocenym vo vode, takto mozme odstranit aj male skrabanceky z krytu. Kryt potom poutierame od vody a necistot,mozme aj odmastit tech.benzinom a polozime niekam, najlepsie na daku staru dosku kde ho uz budeme lakovat. Farbu nanasame zo vzdialenosti okolo 30cm, a nanesieme 2-3 vrstvy, medzy ktorymi davame prestavky na schnutie 30min. Po poslednej vrstve mozme pockat tak do 2hod. a nanesieme lak, tiez 2-3vrstvy a nechame uschnut minimalne 24hod. nech nam to dobre uschne-zatvrdne, potom samozrejme poodliepame ochranne pasky, zalozime sucasti krytu a mobil zlozime.

PS: Je jasne ze ak budeme mobil nosit vo vrecku s klucami, nasa praca dlho nevydrzi.

Tu je moja D750-W800i, pouzite su granitova a modra ladova metaliza a samozrejme lak.


Obrázek
MT ktore som nedavno vlastnil Nokia E66 - E75, Sonyericsson V,ivaz U5i, Satio U1i, Sonyericsson X10 mini, Orange Boston Momentalne vlastnim: HTC Desire HD
Mobil Profi User
1 příspěvek •Stránka 1 z 1