Sháníte hru, program nebo cokoliv jiného? Napište si a my se po tom určitě mrkneme :)
4 příspěvky •Stránka 1 z 1

SciPhone

Sháníte hru, program nebo cokoliv jiného? Napište si a my se po tom určitě mrkneme :)
Pierot.com
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
1
Registrován:
06. 05. 2009 07:07
Odesláno:
06. 05. 2009 07:18
SciPhone
Ahoj.

Hledám nějaký český návod na SciPhone i68, popř. kde a jak se dá sehnat nějaké aktualizace, software pro dané zařízení.

- mám problém s propojením zařízení s PC přes USB (WinXP Home SP3)
- nevím kde a jak se mění vyzváněcí melodie a zvuky sms

Díky
Mobil Čumil Plus
budybox
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
5
Registrován:
29. 05. 2009 11:07
Odesláno:
12. 06. 2009 14:48

Re: SciPhone

OS je na tom Nucleus Plus, telefon po připojení kabelem k PC se chová jako 2 USB disky, třetí disk, kde je OS se nezobrazuje, a bez servisního kabelu je nejspíš nedostupný, proto původní vyzváněcí melodie taky nenajdeš, jdou však tam nahrát třeba na kartu nové, které se dají v menu telefonu nastavit jako výchozí profil. Jestli máš problém se synchronizací telefonu, tak já taky, vyzkoušel jsem spousty programů, a ani ťuk, na netu však je ke stažení tuším za 19$ China mobile manager, údajně by měl chodit, ale abych to vyzkoušel, na to číňanům nedám ani chcíplého švába natož 19$ Přes BT tam taky dostaneš soubory, ale přes kabel si je nacpeš rovnou tam, kam chceš. HF přes BT chodí dobře.
Doplnění:
Synchronizační software pro čínské telefony i68 a pod.:

Stáhněte si tento komprimovaný soubor z

Kód: Vybrat vše

http://rapidlibrary.com/download_file_i.php?qq=china%20phone%20pc%20suite&file=10933557&desc=China+Pc+Suite+.rar
a rozbalte do nejakého adresáře. Poté přesuňte adresář Driver do adresáře China PhoneSuite, a nainstalujte software klinutím a Setup.exe. Po restartu PC by to mělo fungovat. Program komunikuje s telefonem přes BT na portu COM5, což asi bude třeba nastavit po spuštění programu. Tento program byl schopný jediný přečíst úplný seznam z telefonu a zálohovat SMS, jinak ho ještě nemám "omakaný", budu rád, když sem někdo hodí nějaký návod k použití. Mějte se, hodně zdaru!
Naposledy upravil(a) Ramirez dne 18. 04. 2010 11:52, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Odkazy mimo foru patria do CODE!
Mobil Čumil Plus
Icemanek
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
3
Registrován:
14. 10. 2009 12:41
Odesláno:
14. 10. 2009 12:44

Re: SciPhone

zdravíčko, mrkněte na tohle

Kód: Vybrat vše

http://uloz.to/hledej/?q=sciphone
je tam návod v češtině :wink: tk se mrkněte :D
Icemanek :(
Naposledy upravil(a) Ramirez dne 11. 01. 2010 09:47, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Odkazy mimo foru patria do CODE!
Mobil Čumil Plus
25rocky25
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
1
Registrován:
17. 04. 2010 23:24
Odesláno:
18. 04. 2010 11:47

Re: SciPhone

chcel by som sa este nato spitat lebo mi to akosi nechce ist mam to stiahnute aj nainstalovane ale nechce ist neviem preco,keby ste prosim vas dali neake lepsie informacie ako stym pracovat a ako to nastavit.ci musim aj v telefone nieco nastavovat?ci ako?prosim odpiste Dakuje
Naposledy upravil(a) Ramirez dne 18. 04. 2010 11:53, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Odstranena zbytocna citacia!!!
Mobil Čumil Plus
4 příspěvky •Stránka 1 z 1