Diskuze o čemkoliv jiném, co se nehodí jinam :)
35 příspěvků

kouzelný obchod nebo chyba ?

Diskuze o čemkoliv jiném, co se nehodí jinam :)
optimas
Mobil Plus User
Zařízení:
Samsung Galaxy mini = Samsung Galaxy Ace 2
Příspěvky:
67
Registrován:
30. 07. 2011 14:37
Odesláno:
06. 03. 2012 16:29
Re: kouzelný obchod nebo chyba ?
noirut64 píše:optimas: Jako ty chceš jít k soudu? Haha, myslíš, že jestli to nemají ošetřené? Mne se líbí tyhle řeči, myslíš, že napíšeš dopis a tím to máš z krku? Víš, že musíš podat žalobu, vynést důkazy a kvůli tomu jezdit k soudu tam, kam tě povolají, tedy třeba každý týden i víckrát na na Slovensko? Myslíš, že je to taková sranda? A když se nedostavíš, máš flastr za odmítnutí dostavení se k přelíčení. Jen doprava tě vyjde na tolik, že se rázem cena telefonu zvedne na běžnou úroveň. A to ti nikdo neproplatí... Tak si to užij.
Jééééžiš marjá. Já k žádnemu soudu nepujdu jen mě zajímalo jak budou reagovat. Tak nechápu tvoje reakce. Myslíš ,že mě to není jasný tohle co jsi napsal? Akorát mě zarazila ta jejich reakce v tom mailu, že kolikrát oni potvrzjí objednávku. SMSkou pak ještě telefonicky. U žádného eshopu jsem se s tímhle nesetkal tak jak to oni naspali nebo ty snad ano? Já si zboží objednám v eshopu příjde mi mail že obdrželi mou objednávku a pak druhý co jsem si objednal a kolik to bude stát a to je všechno pak už jen čekám na poštu. Ale to co tam napsali oni je holý nesmysl.
Mobil Plus User
bobin97
Mobil Profi User
Zařízení:
samsung galaxy s wifi 5.0 [WVGA - 800 x 480]
Příspěvky:
329
Registrován:
30. 01. 2011 14:48
Odesláno:
06. 03. 2012 19:47

Re: kouzelný obchod nebo chyba ?

ano poslali email že sme si zakoupily předmět číslo email na e-shop a kdy to má přijít nic víc nic míň a pak se začali vymlouvat že byla chyba v převodníku což je nesmyl poměr Kč-€ je uplně jiný pak se začali vymlouvat na tu SMS .. ale hlavně že v každým emailu nezapoměli napsat že máte 10% slevu a že mají novou prodejnu v Brně a jak už někdo napsal na heurece tak krám měl potíže s negativama už předtím (15% negativů zato alza má 1% kasa taky ...) a myslím si že to chtěli akorát zamaskovat timdhle protože fakt moc lidí dalo negativní recenzi jenom kvuli tomu a tam ty dřívější že krám zasílá pozdě ... už sou hodně daleko každej člověk si přečte první 2 stránky a hned je mu jasné že to je jenom kvuli těm cenám a to že krám zasílá pozdě už si nepřečtou ani neodpovídají na emaily .... a furt se vymlouvají
ANONYMOUS VYHRAJE
STOP ACTA
Obrázek Obrázek
PS:omlouvám se za gramatiku sem pouze dítě :D
Mobil Profi User
Uživatelský avatar
KowboyBebop
Mobil Member User
Zařízení:
Saumsung Galaxy S II (WVGA)
Příspěvky:
1318
Registrován:
23. 08. 2008 17:12
Odesláno:
06. 03. 2012 22:47

Re: kouzelný obchod nebo chyba ?

bobin97: Myslim ze ted uz zachazis moc do konspiracnich teorii. Bud to byl kontroverzni reklamni tah a nebo se spoustu veci podelalo najednou (obe varianty se mi zdaji hrozne nepravdepodobne). Kazdopadne to co je hlavni je ze my nic nedostanem a oni se z toho vykrouti, o zadnem soudu nemuze byt ani rec. Tak je aspon pomluv na internetu (ja to teda udelal) jediny zpusb jak jim to muzes "vratit".
New All-in-1 Pack
Saumsung Galaxy S II / i9100 // 8GB microSD class6 // ROM: GalnetMIUI Stable
FPSeCE Download | FPSeCE Complete How To Guide | FPSeCE Compability list
HolyShit! It's BeefSupreme!

Obrázek
Obrázek
Mobil Member User
bobin97
Mobil Profi User
Zařízení:
samsung galaxy s wifi 5.0 [WVGA - 800 x 480]
Příspěvky:
329
Registrován:
30. 01. 2011 14:48
Odesláno:
07. 03. 2012 16:43

Re: kouzelný obchod nebo chyba ?

mě bylo hned jasný že to za ti peníze nedostanu ale pak mě zarazila ta jejich odpověd a to jejich vysvětlení který bylo uplně nanic
ANONYMOUS VYHRAJE
STOP ACTA
Obrázek Obrázek
PS:omlouvám se za gramatiku sem pouze dítě :D
Mobil Profi User
tankista1
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
7
Registrován:
21. 11. 2007 18:53
Odesláno:
15. 03. 2012 13:20

Re: kouzelný obchod nebo chyba ?

tak dnes mi přišel mail a prej abych ohodnotil spokojenost s eshopem,tak jsem je ohodnotil :negative: :mrgreen:
Mobil Čumil Plus
35 příspěvků