Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
2 příspěvky •Stránka 1 z 1

"Neomezené"surfování,icq,sms za 39kč týdně (Twist)

Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
BTjacker
Mobil Plus User
Zařízení:
LG Expo (WM 6.5)
Příspěvky:
71
Registrován:
07. 05. 2007 17:18
Odesláno:
10. 02. 2008 16:20
"Neomezené"surfování,icq,sms za 39kč týdně (Twist)
Pokud máte t-mobile twist, můžete si obědnat balíček surf+ za 39kč týdně...více najdete na stránkách t-mobilu. Ve zkratce: za 39kč máte 15MB týdně na surfování (tedy porty 80,443, FTP a možná i 8080) Po překročení limitu se znatelně omezí rychlost ale na icq to nepoznáte. Mundu nešlo nastavit tak aby používalo tyto porty tak sem hledal a konečně našel řešení. Pokud ještě používáte Oskárka nebo gibo sms, máte tak "neomezené" smsky,icq a surfování jen za 39kč týdně a to se opravdu vyplatí...oproti oskarovi kde máte 15MB na měsíc za 200 :twisted:

Oskárek,Gibo a Operamini používají http automaticky, problém byl z icq. Dá se to obejít přez jabber...stačí si stáhnout do PC jabber klienta (já používám PSI) zaregistrovat se na serveru který dokáže naslouchat na portech 80 nebo 443 a zároveň umí transport PyICQ-t (já používám jabber80.ath.cx ) a pak si ještě ten transport v klientu zaregistrovat(vyplníte icq a heslo a kontakty se vám načtou do jabberu).
Teď si ještě do palam naistalujte chatopus:

Kód: Vybrat vše

http://www.chatopus.com/download/
a zaregistrujte pomocí multiuserhack:

Kód: Vybrat vše

kracked dude
464070109298
v Chatopus vytvoříte nový účet:

Kód: Vybrat vše

Account name: cokoliv
server address: jabber80.ath.cx
username: to co jste vyplnili při registraci v pc
password: password z registrace v pc
host: jabber80.ath.cx
port number 80
připojíte se a můžete si neomezeně psát...
předtím si samozřejmě aktivujte Surf+ na infolince :wink:

Kdyby měl někdo problém s nastavením,registrací...rád pomůžu
Mobil Plus User
theSlayer
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Palm Treo 650 PalmOS5 [320x320]
Příspěvky:
15
Registrován:
15. 02. 2008 14:08
Odesláno:
11. 04. 2008 19:43

Re: "Neomezené"surfování,icq,sms za 39kč týdně (Twist)

Já už jsem o tom taky přemýšlel... ale trochu se bojím jestli na to nemůžou přijít... Operátorka mi doslova řekla že "to není pro IM" a ne že "jsou povoleny pouze tyto porty"... Mimo to by museli být blázni kdyby si nechali utéct tolik peněz... Nu což, za pokus to stojí :-D Myslíš, že by na to mohli nějak přijít?
GNU/Linux is the thing I love :) man woman apod :)
I am just Gentooleman ;-)
Mobil Čumil Plus
2 příspěvky •Stránka 1 z 1