Všeobecný pokec tykající se Palmu :)
2 příspěvky •Stránka 1 z 1

Locale na Treo680 - tester

Všeobecný pokec tykající se Palmu :)
N3o21
Mobil Plus User
Zařízení:
HTC Legend
Příspěvky:
97
Registrován:
31. 05. 2007 18:31
Odesláno:
17. 06. 2007 09:59
Locale na Treo680 - tester
Našel by se tu tester, keterý by byl schopný testovat lokalizaci Locale od RedGrepu an Treu 680?
Já mám legální, a pokusil bych se ji z trea vytáhnout, stejně jako jsme to udělla u TT5, a TX. Jenže potřebuju někoho na testování, aby ozkoušel, zda takto vytvořená lokalizace bez registrace funguje...
Kdyby se někdo našel, ozvětě se.
Mobil Plus User
N3o21
Mobil Plus User
Zařízení:
HTC Legend
Příspěvky:
97
Registrován:
31. 05. 2007 18:31
Odesláno:
17. 06. 2007 10:58

Takže uvolňuji zde testovací verzi.

Ale předtím ještě pár instrukcí:
- Zazálohujte si Treo!!! Lokalizace se nezle zbavit jinak než hardresetem!!!
- archiv obsahuje kořenový adresář, a podsložku ORG. Potřebuji otestovat, které soubory jsou k lokalizaci nutné. Ač jsou na první pohled v obou složkách stejné soubory, není tomu tak!!
- Nejprve nakopírujte rozbalený archiv na vaši kartu (přes HotSync nejde nainstalovat, a pokud ano, hrozí kolaps přístroje, instalace pouze z karty!)
- nějakým filemanagerem (např. RescoExplorer) nakopírujte do RAM celý obsah složky ORG, kořenovou složku zatím vynechte. Následně restartujte přístroj. Pokud bude vše lokalizované, dejte vědět.
- Pokud předchozí krok lokalizuje pouze částečně, nebo vůvec, nakopírujte z karty do RAM obsah složky ORG i kořenové složky (opravdu obou!! a ve jmenovaném pořadí), a restartujte přístroj.
- Dejte mi vědět zda stačí nakopírovat složka ORG, nebo jsou nutné oba druhy souborů, nebo zda lokalizace vůbec nefunguje.Děkuji za testování!


Testovací verzi stahujte zde:

Kód: Vybrat vše

http://leteckaposta.cz/550450254

Nezapoměňte dát vědět, jak vaše testování dopadlo!!
Mobil Plus User
2 příspěvky •Stránka 1 z 1