R.I.P. starých nefunkčních věcí.
12 příspěvků

CS:S Clan Invaders.cz - sponzorování

R.I.P. starých nefunkčních věcí.
Uživatelský avatar
R4ms3S
Veterán
Příspěvky:
1484
Registrován:
22. 12. 2006 22:02
Odesláno:
07. 03. 2009 14:25
CS:S Clan Invaders.cz - sponzorování
"Každá koruna se počítá"

Jak jste si mohli všimnout, nahoře na foru se zobrazil odkaz na Counter-Strike: Source Clan INVADERS.cz, předem podotýkám, že s nimi nemám nic společného až na to, že sem si u nich sem tam zahraju na jednom ze serverů.

A jelikož si myslím, že Invaders clan je na větší úrovní než většina clanů v ČR tak jsem si je dovolil podpořit reklamou zde na foru. Mi u nich máme taky reklamu, jak na webu tak i ve hře, a teď příjde to nejdůležitější:
Většina hráčů jsou chudý studenti a začínají vlatně od nuly jako začínalo toto forum, a tak jsem si řekl, že když už platím 4ALL Mobile celý server ze svého a neotravuju lidi zbytečným sponzoringem, na který mi stejně nikdo nepřispěje, že bychom mohli podpořit dobrou věc, a pomoci jím se sponzorováním jejich serverů, šlo by hlavně o zvětšení počtu lidí na jednotlivých serverech a zkvalitněním služeb.

Nikoho do této "akce" nenutím, vše je na rozmyšlení jendotlivců ;)

Ale když vezmete v potaz, že:
- můžete si zde stáhnout většinu věcí pro svůj mobil
- jsou zde lidi co se o chod starají a dělají forum přehledné
- to že po Vás nikdo nechce ani korunu
- registrovat se sem nemusíte když nechcete

tak by jste každý z Vás mohl aspoň 50,- Kč přispět a pomoci nám udržet a zkvalitnit jeden z mnoha českých clanů, který má i své servery, na které si můžete přijít zahrát i bez originální hry.

Kdo bude chtít pomoct a přispěje nechť napíše sem, nebo:
- PM - http://4allmobile.eu/ucp.php?i=pm&mode=compose&u=2
- ICQ - 247570506
- e-mail - r4ms3s.softworks [at] gmail.com

Každá koruna se počítá a každé přispění se cení.

jako bonus každý kdo přispěje minimálně 100,- Kč dostane speciální rank Clan Sponzor, který už připravuji.

jakákoliv jiná pomoc se cení, klidně napište.
Díky.

Váš 4ALL Mobile Team
R4ms3S
Veterán
Uživatelský avatar
Bombera
Mobil Extra User
Příspěvky:
686
Registrován:
24. 12. 2007 10:03
Odesláno:
07. 03. 2009 21:04

Re: CS:S Clan Invaders.cz - sponzorování

Neber to spatne ale ja bych teda radsi prispel na nase forum nez na nejaky clan,pises ze to platis ze sveho ,protoze by ti stejne nikdo neprispel ja treba ano ale pochybuji v dnesni dobe kdy lide opravdu jen berou nez aby davali a navic clanu s kterym nemaji nic spolecneho treba jako ja.Zaverem rad prispeji ale jen na nase forum ktere si to zaslouzi samozrejmne i ty
Mobil Extra User
Uživatelský avatar
R4ms3S
Veterán
Příspěvky:
1484
Registrován:
22. 12. 2006 22:02
Odesláno:
08. 03. 2009 14:33

Re: CS:S Clan Invaders.cz - sponzorování

Jsem si jist, že by mi nikdo nepřispěl, ale ty můžeš přiaspět an frou a já to dám stejně tomu clanu ;)
Tak jako tak forum platit musím, padnout ho nenechám, i když jsem na to sám :(
;)
Veterán
Enzym_CZ
V.I.P.
Příspěvky:
19
Registrován:
08. 03. 2009 17:43
Odesláno:
08. 03. 2009 19:22

Re: CS:S Clan Invaders.cz - sponzorování

Díky díky :-p :)

Já Dohodnu tu reklamu větší... :) na tom webu..:)
HTC DESIRE (Android 2.2)
V.I.P.
amras1
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
15
Registrován:
28. 07. 2008 13:33
Odesláno:
15. 03. 2009 12:52

Re: CS:S Clan Invaders.cz - sponzorování

Zdravim tak jelikoz tyhle stranky znam uz dlouho a jsou nejkvalitnejsi v CR co se tyce schaneni veci do mobilu. A cirou nahodou jsem adminem na jednou ze servru. Tak me to nedela probem zasponzorovat oba 2 dobre projekty :) Jenom brat a nedavat tak to proste nefunguje :) .. jinak cus Enzyme :D
ETEN Glofiish X500+ WM6.1 custom Mixxed ROM v2.2
Mobil Čumil Plus
Enzym_CZ
V.I.P.
Příspěvky:
19
Registrován:
08. 03. 2009 17:43
Odesláno:
16. 03. 2009 20:42

Re: CS:S Clan Invaders.cz - sponzorování

Ahoj :) já si myslím že snad se někdo najde kdo nás podpoří aspon bannerem či finanční částkou :)
HTC DESIRE (Android 2.2)
V.I.P.
Uživatelský avatar
Morte
Mobil Plus User
Zařízení:
Dell axim X50V, WM6.1 VOIP A09 [480*640]; HP IPAQ 214, WM6 [480*640]
Příspěvky:
86
Registrován:
24. 02. 2009 12:33
Odesláno:
17. 03. 2009 10:57

Re: CS:S Clan Invaders.cz - sponzorování

Napsat že by stejně nikdo nepřispěl a musím to táhnout sám a jestli přispějete tak si to stejně nenechám....

Je to jak už se řeklo přede mnou.. proč mám přispívat na clan hry, kterou jsem nikdy nehrál a hrát ji nebudu a na jejich stránky se nikdy nepodívám? Proč mám podporovat zábavu! jiných lidí finančně?

Kdybys to pojal jako.. Rozhodl jsem se tyhle stránky táhnout ze svého a pro vás to tak bude zdarma. Pokud máte pocit, že chcete pomoct, tak to pošlete na ten a ten projekt, který se zabývá tím a tím. Ale možná by bylo vhodnější zvolit nějaký projekt, který lidem přináší více než jen zábavu při čumění do monitoru. Protože jak to vnímám já, podporoval bych tak věc, kterou neshledávám přínosnou.. ba přímo naopak.

Ale je to o slušnosti.. a když tedy začnu hrát Counter strike tam u nich, tak jim na provoz přispěji a nevidím v tom problém. Stejně tak se to dá pojmout tady.. není nutné to táhnout celé ze svého.. pokud to ovšem není čistě tvoje volba. Možná by i stránky snesly nějaký reklamní baner, který by ve finále pokryl běžné provozní náklady.
Pomohl jsem ti? Tak Obrázek
Mobil Plus User
Enzym_CZ
V.I.P.
Příspěvky:
19
Registrován:
08. 03. 2009 17:43
Odesláno:
17. 03. 2009 23:25

Re: CS:S Clan Invaders.cz - sponzorování

Tvůj názor, pokud už nekdy náhodou začneš hrát CS:S tak leda u nás :) Myslíš že i R4mses si tam zahraje velice rád téměř denně :)
HTC DESIRE (Android 2.2)
V.I.P.
Uživatelský avatar
R4ms3S
Veterán
Příspěvky:
1484
Registrován:
22. 12. 2006 22:02
Odesláno:
18. 03. 2009 07:33

Re: CS:S Clan Invaders.cz - sponzorování

Morte píše:Napsat že by stejně nikdo nepřispěl a musím to táhnout sám a jestli přispějete tak si to stejně nenechám....

Je to jak už se řeklo přede mnou.. proč mám přispívat na clan hry, kterou jsem nikdy nehrál a hrát ji nebudu a na jejich stránky se nikdy nepodívám? Proč mám podporovat zábavu! jiných lidí finančně?

Kdybys to pojal jako.. Rozhodl jsem se tyhle stránky táhnout ze svého a pro vás to tak bude zdarma. Pokud máte pocit, že chcete pomoct, tak to pošlete na ten a ten projekt, který se zabývá tím a tím. Ale možná by bylo vhodnější zvolit nějaký projekt, který lidem přináší více než jen zábavu při čumění do monitoru. Protože jak to vnímám já, podporoval bych tak věc, kterou neshledávám přínosnou.. ba přímo naopak.

Ale je to o slušnosti.. a když tedy začnu hrát Counter strike tam u nich, tak jim na provoz přispěji a nevidím v tom problém. Stejně tak se to dá pojmout tady.. není nutné to táhnout celé ze svého.. pokud to ovšem není čistě tvoje volba. Možná by i stránky snesly nějaký reklamní baner, který by ve finále pokryl běžné provozní náklady.

Když prodám banner za 500 na měsíc tak by tam museli být cca 4 ;)
Možná tobě a pár lidem by to nevydilo, ale další by to nehorázně sralo...

Proto to platím sám a nechci už se zamotávat do problému zvaný sponzoring,
proto bych rád aby mi někdo pomohl s projektem, který má naději...
Veterán
3lm4t4d00r
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
1
Registrován:
18. 03. 2009 16:45
Odesláno:
18. 03. 2009 16:50

Re: CS:S Clan Invaders.cz - sponzorování

Tak k vám mluví webmaster stránek a zároveň společně s Enzymem i CL 3lm4t4d00r...El Matador dyžtak, dyby ste ten leet nepřečetli :D

Máte moc hezký forum, chválim!!! Až moc, máte u mě veeeelkeeeej RESPEKT!!!
Umístil sem vám na naše stránky velký logo Hlavního Sponzora! Děkuju společně za celý klan, co pro nás děláte (spíše děláš :wink:)

Hodně si toho vážím!
Mobil Čumil Plus
12 příspěvků