R.I.P. starých nefunkčních věcí.
18 příspěvků

Chcete S60v5? (hlasujte az po přečtení článku)

ano
17
77%
ne
5
23%
 
Celkem hlasů: 22
Sythes
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Nokia N70
Příspěvky:
7
Registrován:
09. 04. 2008 14:08
Odesláno:
14. 06. 2009 21:04
Re: S60v5 ano nebo ne? + hledame lidi co by se starali o symbian
jj přesně souhlasim, myslim, že i když by zde tolik lidí nebylo tak přeci se někdo sem tam najde a lidi, co by s tím vypomáhali by se určitě našli, včetně mě, jinak vynechat S60v5 je podle mě taky blbost, ale doufám, že co nejrychleji je založíte ;)
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Rusnak-COBRA
Mobil Member User
Zařízení:
N950, N9, E7, Lumia 800, TouchPad + 700 kusov zbierka ;)
Příspěvky:
1810
Registrován:
18. 05. 2009 22:29
Odesláno:
19. 06. 2009 15:32

Re: S60v5 ano nebo ne? + hledame lidi co by se starali o symbian

ja som moderatorom na podla mna nejlepsom symbianovom fore (riesia sa tam aj ine veci, ale menej) MODRYZUB.NET a to nehovorim preto ze tam som modom, ale preto ze sme tam skvely tim, nic nam neunikne, pomozeme kazdemu 24/7, robime certifikaty a cokolvek... sme ochotny si pomaly aj pokazit telefon len aby sme prisli na chybu uzivatela. takze sme snad najlepsi helperi akych som kde videl.
co sa tyka uploadu, mame takisto vsetko naco si spomeniete...

sekcia Symbian v5 je u nas ako podsekcia Symbianu 3rd, lebo ma vela podobnosti:
- potrebujete tiez certifikat
- rovnaky sposob hacku
- navigacie uz vydavaju pod jednou instalackou pre v3 aj v5
- aplikacie su tiez casto s jedinou instalackou pre obe
- uzivatelia co maju v5 mali predtym v3 (vacsina) a riesia veci podobne
- niekto ma aj po dva fony, ako ja, a preto ma v3 a v5 naraz :D
- vseobecne sa symbianisti vyznaju do oboch, pomozu aj vo v3 aj vo v5
- nikto este neni odbornikom len pre v5, kto nemal v3 tak vo v5 nevie robit takmer nic.

preto by som doporucil v5 urobit len podsekciou v3 ak sa to na tomto systeme fora da. ak nie tak celu druhu sekciu, no

tak som zvedavy co s tym tu urobite nakoniec, ak treba, venujem tu tomu usilie a cas, budem to tu editovat, moderovat, pomahat... modryzub uz neni to co to bolo, deje sa toho menej, alebo mozno viac stiham? nemam problem obsluhovat daslsie forum. dobrovolne sa hlasim ako mod pre oba symbiany DOKOPY
Obrázek
Rusnak-COBRA (***vytvaram certifikaty na poziadanie***)
Ak potrebujete pomoc, ozvite sa kdekolvek ma najdete :D

4x MOD, 3x VIP, 2xHLP. Symbian: GPS, certifikaty, (FLASH)hack

.:ZBIERAM MOBILY - vsetky stare, rozbite a pokazene (akykolvek stav). PROSIM PRISPEJTE:.
zbierka 9.8/09: http://img10.imageshack.us/img10/7229/rusnakcobra.jpg

Obrázek
Mobil Member User
Škopi
Administrátor
Zařízení:
Galaxy S20+
Příspěvky:
3572
Registrován:
01. 01. 2007 20:54
Odesláno:
19. 06. 2009 15:50

Re: S60v5 ano nebo ne? + hledame lidi co by se starali o symbian

Rusnak-COBRA: jak uz sem psal v PM, myslim ze diky zkusenostem z onoho vyse zminovaneho fora mas velkou sanci stat se modem ;-) lidi s praxi mame radi (vid, jerrypetnik :-D ;-) )
Alcatel OT EasyPhilips SavvySiemens C35nokia 5110Motorola MPx220 +Nokia 2600HTC TyTN N6120cMotorola Milestone LG optimus 2xLG optimus 7Huawei Ideos X5sony ericsson xperia playHTC HD2iPhone 4sLumia 620Motorola Razr xt910Galaxy S III -» BlackBerry Z10 -» BlackBerry Q10 -» HTC One M7 -» iPhone 5 -» Xperia Z1 Compact -» Desire 500 -» Galaxy s4 mini VE -» Galaxy S4Huawei P8 Lite -» G S7
Administrátor
Uživatelský avatar
Rusnak-COBRA
Mobil Member User
Zařízení:
N950, N9, E7, Lumia 800, TouchPad + 700 kusov zbierka ;)
Příspěvky:
1810
Registrován:
18. 05. 2009 22:29
Odesláno:
20. 06. 2009 20:08

Re: S60v5 ano nebo ne? + hledame lidi co by se starali o symbian

tak vpohode, ja s tym problem nemam. zatial som tu na fore neriesil takmer nic, len NDrive v PPC sekcii, ale ak mi to bude zadane, budem sa starat o symbian ako o vlastne decko :D
Obrázek
Rusnak-COBRA (***vytvaram certifikaty na poziadanie***)
Ak potrebujete pomoc, ozvite sa kdekolvek ma najdete :D

4x MOD, 3x VIP, 2xHLP. Symbian: GPS, certifikaty, (FLASH)hack

.:ZBIERAM MOBILY - vsetky stare, rozbite a pokazene (akykolvek stav). PROSIM PRISPEJTE:.
zbierka 9.8/09: http://img10.imageshack.us/img10/7229/rusnakcobra.jpg

Obrázek
Mobil Member User
Uživatelský avatar
R4ms3S
Veterán
Příspěvky:
1484
Registrován:
22. 12. 2006 22:02
Odesláno:
21. 06. 2009 23:07

Re: S60v5 ano nebo ne? + hledame lidi co by se starali o symbian

Rusnak-COBRA píše:ja som moderatorom na podla mna nejlepsom symbianovom fore (riesia sa tam aj ine veci, ale menej) MODRYZUB.NET a to nehovorim preto ze tam som modom, ale preto ze sme tam skvely tim, nic nam neunikne, pomozeme kazdemu 24/7, robime certifikaty a cokolvek... sme ochotny si pomaly aj pokazit telefon len aby sme prisli na chybu uzivatela. takze sme snad najlepsi helperi akych som kde videl.
co sa tyka uploadu, mame takisto vsetko naco si spomeniete...
Znám Admina, znám to forum a říkat, že je to nejlepší forum na symbián, když tam chodí asi 200 lidí denně, kdy za den přibude pár příspěvků, tak moc práce modi nemají ;)

Navíc je cele forum mega moc podporováno jedním warez forem... bez něj by to bylo jen další forum, které má návštěvnost +- 100 lidí a není tam nic zajímavého ;)
Veterán
Uživatelský avatar
Rusnak-COBRA
Mobil Member User
Zařízení:
N950, N9, E7, Lumia 800, TouchPad + 700 kusov zbierka ;)
Příspěvky:
1810
Registrován:
18. 05. 2009 22:29
Odesláno:
22. 06. 2009 09:59

Re: S60v5 ano nebo ne? + hledame lidi co by se starali o symbian

nechcem Ti nic hovorit nejak extra, ale myslim ze teraz si nas fajne podcenil a urazil...
povedal som len svoj osobny nazor...
ja som moderatorom na podla mna nejlepsom symbianovom fore (riesia sa tam aj ine veci, ale menej) MODRYZUB.NET a to nehovorim preto ze tam som modom
co mas tu (alebo kdekolvek inde) co tam nieje (co sa tyka Symbianu) ? ? ?
-maju snad lepsi tim moderatorov? (aj ked tam mame prace kolko mame)
-maju snad lepsie navody? alebo prevratne veci co nemame tam?
-lepsie aplikacie? ved sekcia v5 este neni niekde ani zalozena :mrgreen:
-mozno prave preto nieje vela prispevkov, lebo clovek ked tam pride, a hlada riesenie na jeho problem, tak uz to riesene raz je, staci len precitat.
-ak hlada aplikaciu, vacsinou tam je, staci stiahnut. malokedy sa najde zeby zalozil novu temu kvoli hladanej aplikacii, a to ho aj tak odkazeme na temu kde ta aplikacia je, len on ju nevidel.
-tych takmer 20 000 registracii je cisto len na modrom zube!
-to ze by to bolo forum s navstevnostou 100 nemas pravo tvrdit, robime co mozeme aby sme boli naj, a musim surovo povedat ze sme,
-inde som sa stretol s velkou neochotou (osobne pomoct, prijat nieco nove, vytvorit certifikat, dokonca aj registracne cislo na sygic - a my to radi urobime, aj ked mame bezchybne navody a vsetko co k tomu treba)

neozaj som sa nestretol nikde s lepsim forom (CZ, SK) pre symbian, (a som regnuty snad vsade) preto sa venujem hlavne modremu zubu a ostatnym len okrajovo (a preto ma nedavno dali za moda)

povedal som ze som ochotny robit tu to iste co robim tam, ak bude tu o to zaujem. nejdem sa tu vnucovat, ani sa hadat o to ktore forum je lepsie. vsade su ini ludia, na ine veci prisli a podobne. skor ci neskor sa pri dobrej praci modov vsetko objavi vsade, rozdiel je len v case a pristupe k ludom.

sorry ak som Ta nahodou teraz urazil alebo co, to som v umysle nemal, ale za modrym zubom si stojim, a to co si napisal ma dost nastvalo.
Obrázek
Rusnak-COBRA (***vytvaram certifikaty na poziadanie***)
Ak potrebujete pomoc, ozvite sa kdekolvek ma najdete :D

4x MOD, 3x VIP, 2xHLP. Symbian: GPS, certifikaty, (FLASH)hack

.:ZBIERAM MOBILY - vsetky stare, rozbite a pokazene (akykolvek stav). PROSIM PRISPEJTE:.
zbierka 9.8/09: http://img10.imageshack.us/img10/7229/rusnakcobra.jpg

Obrázek
Mobil Member User
Uživatelský avatar
R4ms3S
Veterán
Příspěvky:
1484
Registrován:
22. 12. 2006 22:02
Odesláno:
22. 06. 2009 10:39

Re: S60v5 ano nebo ne? + hledame lidi co by se starali o symbian

nemusíš se hned urážet, ale dělat reklamu foru, který nemá ani kousku toho co má třeba ForumNo, nebo 4ALL Mobile, nebo D.Habovo symbian-os.eu!

A protože mi se nezabýváme minoritním systémem jako je Symbián, tak proto zde nenajdeš většinu věcí, které na symbián jsou, o Symbián se doteď staral D.Haba, který odešel a proto sháníme nové lidi, a určitě nechci aby jsi ty jako moderátor z Modrýhozubu kopíroval z nebo na 4ALL Mobile.eu, nechci aby se z tohohle stalo smetiště bordelu, který už na Modrymzubu je a tak proč jo nedát sem :D

A tohle už je těžkej OT, takže pokud máš ještě něco na srdci tak PM for ME ;)
Veterán
Uživatelský avatar
R4ms3S
Veterán
Příspěvky:
1484
Registrován:
22. 12. 2006 22:02
Odesláno:
22. 06. 2009 16:19

Re: S60v5 ano nebo ne? + hledame lidi co by se starali o symbian

Rusnak-COBRA se tedy stal Helperem, po doladění drobností přes PM, jsem se rozhodnul že ho zkusíme ;)
Veterán
18 příspěvků