R.I.P. starých nefunkčních věcí.
155 příspěvků

Hosting

R.I.P. starých nefunkčních věcí.

Přispějete Nám?

Ano
41
60%
Ne
27
40%
 
Celkem hlasů: 68
petr.c
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
23
Registrován:
10. 01. 2007 14:53
Odesláno:
17. 04. 2007 12:38
Tak to máte teda asi pravdu. Platit vyžírkům 70%, to nestojí za to. A proto, hned jak mi někdo poradí s TT6, tak posílám na konto.
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
FOXXX
Mobil Plus User
Zařízení:
HTC HD
Příspěvky:
51
Registrován:
26. 01. 2007 11:09
Odesláno:
18. 04. 2007 08:29

píšu sem jednou za týden... už jsem tu psal dostkrát na to, abychom se dozvěděli něco bližšího, jak slibuješ...
Mobil Plus User
Uživatelský avatar
FullSoft
Veterán
Příspěvky:
2813
Registrován:
24. 12. 2006 23:13
Odesláno:
18. 04. 2007 09:47

Stačí jenom číst, poslední přehled o vybrané částce máš ze 13. na předchozí straně, na další si budeš muset zase týden počkat, R4ms3S je přes týden na intru. Takže je to opravdu jen o sledování tématu a pak se nemusíš zbytečně rozčilovat....
| Samsung Galaxy Note 10+ 512 GB | Samsung Galaxy A9 Duos (2018) | LG G3 3/32 GB | Epad Chuwi Hi8 Pro Dualboot (Android 5 / Windows 10) | Mio C720 | Mio H610 | Prestigio Geovision 4500TMC |
Veterán
Uživatelský avatar
FOXXX
Mobil Plus User
Zařízení:
HTC HD
Příspěvky:
51
Registrován:
26. 01. 2007 11:09
Odesláno:
18. 04. 2007 11:10

Máš z mého příspěvku pocit, že se rozčiluju? Vůbec ne :shock: Jen jsem takto taktně připomenul že se ty peníze vybírají snad měsíc. Týden slibuje seznam dárců. Dál řekl, že tu po zaplacení vyvěsí fakturu. Zaplaceno psal, že už má a o faktuře ani zmínka. Jediné jeho reakce jsou vykřičníky, za každou napsanou větou. To jsou jen některé moje věcné poznámky. Nehodlám se rozčilovat kvůli 200Kč, to opravdu ne. Ale na druhou stranu to co ramses píše a jakým stylem, ve mně moc nebudí důvěru k případnému dalšímu příspěvku v budoucnu. To je vše. Přeberte si to jak umíte, ale není v tom nic, čím bych chtěl někoho napadnout. Berte to (ramses) jako podnět k zamyšlení. Když už se skládáme, tak snad můžeme chtít být informováni...

EDIT: A možná mne trochu zbytečně zneklidňuje přečtení diskuze o tom "objednaném" programu... No nic, uvidím, jak to dopadne. Přispěl jsem okamžitě po přečtení mailu. A pokud budu vidět, že to má smysl, tak příště, až to bude potřeba, to udělám zase.
Naposledy upravil(a) FOXXX dne 18. 04. 2007 11:29, celkem upraveno 1 x.
Mobil Plus User
Uživatelský avatar
FullSoft
Veterán
Příspěvky:
2813
Registrován:
24. 12. 2006 23:13
Odesláno:
18. 04. 2007 11:27

V to máš zase pravdu, ostatně vyvěšení faktury bylo přislíbeno, tak ji sem třeba v pátek dá :?:
| Samsung Galaxy Note 10+ 512 GB | Samsung Galaxy A9 Duos (2018) | LG G3 3/32 GB | Epad Chuwi Hi8 Pro Dualboot (Android 5 / Windows 10) | Mio C720 | Mio H610 | Prestigio Geovision 4500TMC |
Veterán
Uživatelský avatar
R4ms3S
Veterán
Příspěvky:
1484
Registrován:
22. 12. 2006 22:02
Odesláno:
20. 04. 2007 16:57

lidi pleas pochopte me nejsem clovek ktery ma tunu casu byt na netu nebo u uctu atd jsem student ktery tento rok maturuji a kazdy si ted muze precist ze maturuji posledni tyden v kvetnu tudiz mi zbyva zhruba mesic ted piluji posledni znamky a opravdu nemam cas ted nas forum chodit a resit tyto problemy proste se vyskytly dve veci naraz maturita + vyber penez! takze me omluvte a vyckejte! pls.......
Veterán
Uživatelský avatar
FullSoft
Veterán
Příspěvky:
2813
Registrován:
24. 12. 2006 23:13
Odesláno:
20. 04. 2007 17:06

Tak hlavně ať ti vyjde ta zkouška z dospělosti :wink: :!:
| Samsung Galaxy Note 10+ 512 GB | Samsung Galaxy A9 Duos (2018) | LG G3 3/32 GB | Epad Chuwi Hi8 Pro Dualboot (Android 5 / Windows 10) | Mio C720 | Mio H610 | Prestigio Geovision 4500TMC |
Veterán
Uživatelský avatar
FOXXX
Mobil Plus User
Zařízení:
HTC HD
Příspěvky:
51
Registrován:
26. 01. 2007 11:09
Odesláno:
24. 04. 2007 08:11

Nemůžu si pomoct a musím napsat, jak hloupé se mi tvé výmluvy zdají. Určitě tu nejsem sám, kdo má maturitu dávno za sebou. Chápu, že se pomalu dostavují nervy a že se tomu věnovat chceš, ale svádět na maturitu to, že nemáš 10 min čas na oskenování a uploadnutí faktury, nebo chvilku na sepsání seznamu. Dovol, abych se zasmál :D :D :D

Buď si vymysli něco reálného, co ti tohle znemožňuje, a nebo jednodušeji řekni pravdu. Ať už je taková, že jsi v lepším případě jen líný, nebo třeba taková, že jsme se ti složili na novou grafickou kartu, nebo třeba dávku tvé oblíbené drogy :wink:

Hele já jsem rád, žes tuhle stránku založil a že funguje. Rád jsem na ni přispěl. Budu rád, když tu dál bude co stahovat zdarma. Ale rozhodně nejsem rád, že tady vypouštíš takové dětské výmluvy. Pokud mám nějakou povinnost, ke které jsem se sám zavázal, tak jí místo válení se u televize splním a mám klid. A nepiš, že 18 hodin denně studuješ literaturu národního obrození. No snad nejsem sám, kdo ti to nežere :)

Nebývám konfliktní člověk, ale tohle jsem ti Ramsesi už napsat opravdu musel. Nechodí ti sem jen děti do 13 let, kterým můžeš do nekonečna bulíkovat cokoliv. No jsem zvědav na tvoji reakci. Čekám podrážděný útok, ale raději bych, aby ses k tomu postavil jako chlap a inteligentní navíc.
Mobil Plus User
Uživatelský avatar
R4ms3S
Veterán
Příspěvky:
1484
Registrován:
22. 12. 2006 22:02
Odesláno:
24. 04. 2007 12:36

tak za prvy jsem inteligenti a dospeli chlap za druhy neskladali jste se mi na grafiku ani na nic podobnyho ale na hosting pro nas vsechny. Porste bud studuji resim otazky nebo proste mam i jiny problemy ktery musim delat! neni to jen skola a forum proste potrebuju cas na spoustu jinych dulezitych veci ktery me ted tizi! tudiz jak rikam kdyz pockas tak to sem dam ale proste nemam ani 10 minut cas delat neco jinyho! hlavne kdyz to neni to nejdulezitejsi jsi jedinej mozna jeste tak dva lidi co to potrebuji videt nikdo vic! ale radsi bejt vama tak resim jiny veci jak sem kazdej pise ze prispeje a od ty doby tudiz asi 14 dni nikdo neprispel! takze dokud opravdu nebudu mit jistotu vsech penez a problemu ktere z toho vyplivaji tak nemam cas proste tohle delat nechce se mi a ani cas nemam takze bud to vem nebo me zase zmrdej ale vic ti opravdu rict nemuzu!
Veterán
Uživatelský avatar
FOXXX
Mobil Plus User
Zařízení:
HTC HD
Příspěvky:
51
Registrován:
26. 01. 2007 11:09
Odesláno:
24. 04. 2007 12:57

K tomu, cos zase napsal už nemám komentář. Stávám se netečným uživatelem a jestli ti někdo věří, ať dál přispívá třeba dvakrát denně. Možná se v tobě pletu, ale tomu uvěřím až to na něčem uvidím. Tohle vlákno pro mně končí zklamáním z tebe. Občas tu ještě kouknu, jestli jsi se nevytáhl a nepodložil své bláboly, ale rýpat do tebe už nebudu.
Názor si udělá každý sám. I já ho už mám a změnit mi ho můžeš jedině ty několika konkrétníma věcma, o kterých ale pochybuju, že se jich dočkám. Dost mi to připomíná tvého kolegu při koupi jistého programu. No nic. Končím se zbytečnýma řečma. Přeju i ostatním, abys nebyl ten, za koho tě momentálně považuju. Ahoj
Mobil Plus User
155 příspěvků