R.I.P. starých nefunkčních věcí.
74 příspěvků

Prodej 4ALL Mobile Vs. zrušení !!!

R.I.P. starých nefunkčních věcí.
Uživatelský avatar
R4ms3S
Veterán
Příspěvky:
1484
Registrován:
22. 12. 2006 22:02
Odesláno:
13. 01. 2010 17:18
Prodej 4ALL Mobile Vs. zrušení !!!
Po dlouhém rozmýšlení chci změnit svůj život, už nechci být ten admin warezového fora (i když mi to několikrát udělalo dobře na mé ego :D), proto jsem se rozhodnul buď forum zavřít s tím, že prodám domény 4allmobile.eu nebo 4allmobile.cz a forum na dobro zanikne, nebo forum prodám tak jak je...

Jelikož jsem tohle forum budoval hodně dlouho, dal do něj nemalé peníze (i když se mi něco vrátilo v reklamě), tak proto za něj chci minimálně 100K s fakturou (kvůli debilnímu státu) a nebo podstatnmě nižší cenu bez faktury (kdyžtak ICQ).

Nepočítám, že bych mezi Vámi, teamem 4ALL Mobile, našel nějakého kupce, ani to sem z tohoto důvodu nepíšu, jen chci vědět Váš názor na tohle...

Vím že si asi řeknete, že jsem... teď následuje milion sprostých slov, ale důvody jsou néé kvůli penězům, ale chci udělat krok kupředu a zabývat se jinýma věcma, být prostě webdesigner, který děla design a člověk, který miluje auta a může si splnit svůj sen...

Vaše názory a OT 100% povoleny, odpovídat budu jednotlivým lidem do postu, aby to zde bylo přehledné ;)
Veterán
Uživatelský avatar
Rusnak-COBRA
Mobil Member User
Zařízení:
N950, N9, E7, Lumia 800, TouchPad + 700 kusov zbierka ;)
Příspěvky:
1810
Registrován:
18. 05. 2009 22:29
Odesláno:
13. 01. 2010 17:26

Re: Prodej 4ALL Mobile Vs. zrušení !!!

plne Ta chapem ze mas toho dost a xces ist dalej - ako vidis ja do toho este len idem skocit. zaujem o kupu ale nemam, mam toho na hlave sam dost, a prachy ziadne.

dufam ze forum bude pokracovat - neviem ale kto bude platit hosting a starat sa tu o to (ludia do timu sa najdu, ale plnohodnotny admin? to neviem...)
tak dufam ze to co sme tomu dali my vsetci sa razom neskonci ale bude pokracovat, hoci aj na inej domene.

R4ms3S: admin roste ve škopixovi, to všichni víme!
Obrázek
Rusnak-COBRA (***vytvaram certifikaty na poziadanie***)
Ak potrebujete pomoc, ozvite sa kdekolvek ma najdete :D

4x MOD, 3x VIP, 2xHLP. Symbian: GPS, certifikaty, (FLASH)hack

.:ZBIERAM MOBILY - vsetky stare, rozbite a pokazene (akykolvek stav). PROSIM PRISPEJTE:.
zbierka 9.8/09: http://img10.imageshack.us/img10/7229/rusnakcobra.jpg

Obrázek
Mobil Member User
Uživatelský avatar
Bombera
Mobil Extra User
Příspěvky:
686
Registrován:
24. 12. 2007 10:03
Odesláno:
13. 01. 2010 18:06

Re: Prodej 4ALL Mobile Vs. zrušení !!!

Mno ja bych mozna forum i od tebe prevzal ale rad bych vedel kolik platis hosting?A cena za forum?
tak proto za něj chci minimálně 100K
Tomu trochu nerozumim :)

BYla by totiz skoda aby to zde padlo :wink:


R4ms3S: v podstatě za něj chci 50K, půlku dáš státu, ale to je druhá věc, a cenu za server zde rozebírat nechci, je to solidní pálka takže, pouze z vážný zájemcem...
Mobil Extra User
Škopi
Administrátor
Zařízení:
Galaxy S20+
Příspěvky:
3572
Registrován:
01. 01. 2007 20:54
Odesláno:
13. 01. 2010 18:46

Re: Prodej 4ALL Mobile Vs. zrušení !!!

můj názor znáš, už sme se spolu o tom přeci trochu bavili... chci aby forum zůstalo, ale to s tou cenou cos mi psal, tak tě plně chápu, je to škoda no... :'(

R4ms3S: Ty jediný to víš, a chci aby to tak zůstalo, je tedy pravda, že za reklamu teď ta cena klesla, ale důvod prodeje není kvůli penězům, ale kvůli tomu, že se chci fora zbavit a prostě jít jiným směrem v životě, i když toho budu možná litovat...

a ta moznost (pokud teda nebereme ty peníze) ze bys platil hosting, me bys dal adminem, a o forum uz by ses prakticky nestaral??? (navrhovals mi to taky jako moznost...)

R4ms3S: nechci mit s forem už nic společného, být někde třeba veden v sýni slávy, ale jinak FTP, správu domény i samotné přepsání všeho na kupce, a v tom případě už nemám zájem platit hosting, prostě dávám ruce pryč od fora, byla to dobrá, hodně dlouhá zkušenost, za kterou jsem rád, udělal jsem hodně chyb, a proto je načase jít dál...


jj chápu,a ač nerad tak s tebou docela souhlasim, ale bude to fakt skoda no...


R4ms3S: bohužel, ale asi budeš jeden z mála, s čím, ale počítám, třeba se prodá rozumnému člověku, co sem hodí jen reklamu a bude vydělávat prachy a ty budeš ten pravý admin ;)
Alcatel OT EasyPhilips SavvySiemens C35nokia 5110Motorola MPx220 +Nokia 2600HTC TyTN N6120cMotorola Milestone LG optimus 2xLG optimus 7Huawei Ideos X5sony ericsson xperia playHTC HD2iPhone 4sLumia 620Motorola Razr xt910Galaxy S III -» BlackBerry Z10 -» BlackBerry Q10 -» HTC One M7 -» iPhone 5 -» Xperia Z1 Compact -» Desire 500 -» Galaxy s4 mini VE -» Galaxy S4Huawei P8 Lite -» G S7
Administrátor
Uživatelský avatar
jerrypetnik
exMód
Zařízení:
HTC Touch Pro Raphael, VGA 480x640, Samsung Galaxy i9000 Stock 2.3.4 ROOTED
Příspěvky:
816
Registrován:
26. 10. 2008 18:13
Odesláno:
13. 01. 2010 19:09

Re: Prodej 4ALL Mobile Vs. zrušení !!!

Myslím že když to odpískáš tak nám zbude akurát Rusnákovo nové fórum A tudíž se hned hlasím k němu. To že to chceš zabalit je jak kudla mezi třetí a čtvrté žebro Ale tys tu pánem a my to musíme respektovat :? :? :? :?
exMód
Škopi
Administrátor
Zařízení:
Galaxy S20+
Příspěvky:
3572
Registrován:
01. 01. 2007 20:54
Odesláno:
13. 01. 2010 19:12

Re: Prodej 4ALL Mobile Vs. zrušení !!!

jj pokud to dopadne tak ze forum nebude, tak taky pudu k rusnakovi (pokud me bude chtit) :?
Alcatel OT EasyPhilips SavvySiemens C35nokia 5110Motorola MPx220 +Nokia 2600HTC TyTN N6120cMotorola Milestone LG optimus 2xLG optimus 7Huawei Ideos X5sony ericsson xperia playHTC HD2iPhone 4sLumia 620Motorola Razr xt910Galaxy S III -» BlackBerry Z10 -» BlackBerry Q10 -» HTC One M7 -» iPhone 5 -» Xperia Z1 Compact -» Desire 500 -» Galaxy s4 mini VE -» Galaxy S4Huawei P8 Lite -» G S7
Administrátor
Uživatelský avatar
Majky
exMód
Zařízení:
iPhone 4 + iPad
Příspěvky:
1232
Registrován:
24. 10. 2008 21:39
Odesláno:
13. 01. 2010 19:16

Re: Prodej 4ALL Mobile Vs. zrušení !!!

Tak to je trochu škaredý překvápko :(
Na tomto foru jsem "vyrostl" a hrozně by mě mrzelo, kdyby prostě neexistovalo. Bohužel 100K je pro mě astronomická částka, tak doufám, že to dopadne dobře. :(
ObrázekObrázekObrázekObrázek

30.3.2011
- Omlouvám se celému 4ALL Teamu, ale poslední dobou mi všechen čas, který bych chtěl / měl věnovat foru, požírá škola.

EDIT: Můj názor na (ne)placení za aplikace se změnil, forum pro mě tedy ztratilo význam - avšak děkuji Vám všem, za ty krásné chvíle tu :)
exMód
Uživatelský avatar
Rusnak-COBRA
Mobil Member User
Zařízení:
N950, N9, E7, Lumia 800, TouchPad + 700 kusov zbierka ;)
Příspěvky:
1810
Registrován:
18. 05. 2009 22:29
Odesláno:
13. 01. 2010 19:18

Re: Prodej 4ALL Mobile Vs. zrušení !!!

jak jestli vas budu chtit???
forum sa uz stavia, davam tomu este mesiac aby bolo hotove (potrebujem pomoc schopneho admina co vie trosku upravovat PHP nam to cele nastavit a nakodit zmeny) a Teba škopix tam xcem takisto za nejakeho pomocneho admina aspon. vyznas sa a ja budem potrebovat pomoc...

kazdy co ma funkciu na tomto fore je automaticky pozvany.
a tych bez funkcii co za nieco stoja mi mozete navrhnut.

ja dufam ale ze 4AllMobile zostane zive aj keby v akom obmedzeni... nehodlam odtialto ujst uz aj keby co.
Obrázek
Rusnak-COBRA (***vytvaram certifikaty na poziadanie***)
Ak potrebujete pomoc, ozvite sa kdekolvek ma najdete :D

4x MOD, 3x VIP, 2xHLP. Symbian: GPS, certifikaty, (FLASH)hack

.:ZBIERAM MOBILY - vsetky stare, rozbite a pokazene (akykolvek stav). PROSIM PRISPEJTE:.
zbierka 9.8/09: http://img10.imageshack.us/img10/7229/rusnakcobra.jpg

Obrázek
Mobil Member User
Uživatelský avatar
R4ms3S
Veterán
Příspěvky:
1484
Registrován:
22. 12. 2006 22:02
Odesláno:
13. 01. 2010 19:28

Re: Prodej 4ALL Mobile Vs. zrušení !!!

není to žádná kudla do zad, taky to pro mě není lehké, přemýšlím nad tím od nového roku, spím denně + - 5hodin a přemýšlím nad svým životem, nad forem, nad tím co chci dokázat... neberte to jako nějakou zradu, jen prostě potřebuju a chci jít jinou cestou

asi mě stejně nikdo nechápe, ale dnes je 13. ledna a od nového roku jsem nespal každý den, déle jak 5 hodin, jediný co v noci dělám je, že přemýšlím nad svýma problémama, a forum je jendo z nich, rvu do něj měsíčně takový prachy. za který bych si za par let koupil svoje vysněné auto, stat mě za každou reklamu okrada a dostanu ze všeho jen půlku, takže za reklamu za 500Kč dostanu 250Kč, to jest český zkurvený stát, ale to jsem zase zklouznul, jendo je ale jiste, nechte si zatim tuto inforamci pro sebe, nechci vyvolat žádnou paniku, třeba se najde kupec, který forum dostatečně zužitkuje a bude lepší než já...
Veterán
Uživatelský avatar
jerrypetnik
exMód
Zařízení:
HTC Touch Pro Raphael, VGA 480x640, Samsung Galaxy i9000 Stock 2.3.4 ROOTED
Příspěvky:
816
Registrován:
26. 10. 2008 18:13
Odesláno:
13. 01. 2010 19:35

Re: Prodej 4ALL Mobile Vs. zrušení !!!

my nepanikaříme, my netvrdíme že je to zrádná kudla do zad, (mezi třetí a čtvrté žebro je myšleno to že fyziologicky stačí 2 cm čepel mezi ty zmíněné žebra a trefí se srdce) tohle fórum je víc než fórum. Spousta schopných lidí, přátelská atmosféra, prostě bude Milionkrát škoda když se to tu odpíská :? :? :?
exMód
74 příspěvků