R.I.P. starých nefunkčních věcí.
74 příspěvků

Prodej 4ALL Mobile Vs. zrušení !!!

R.I.P. starých nefunkčních věcí.
Uživatelský avatar
KowboyBebop
Mobil Member User
Zařízení:
Saumsung Galaxy S II (WVGA)
Příspěvky:
1318
Registrován:
23. 08. 2008 17:12
Odesláno:
14. 01. 2010 13:12
Re: Prodej 4ALL Mobile Vs. zrušení !!!
Nic vezlim, ale porad si myslim ze nemas pravo prodavat databazi s posty od ostatnich. Pokud jsem nekde neco nevynechal v pravidlech nebo tak. Ne ze bych vam chtel prekazet v domluve na zachranu fora, kdyz se domluvite tak mu proste das databazi a tak. Jen me to zajima, protoze je to pro me zajimave. Rozhodne se na me prosim nezlob za mou zvydavost =)
New All-in-1 Pack
Saumsung Galaxy S II / i9100 // 8GB microSD class6 // ROM: GalnetMIUI Stable
FPSeCE Download | FPSeCE Complete How To Guide | FPSeCE Compability list
HolyShit! It's BeefSupreme!

Obrázek
Obrázek
Mobil Member User
Sir_Joker
exMód
Zařízení:
LG G3 +62Gb MicroSD (class10)
Příspěvky:
919
Registrován:
29. 08. 2007 13:36
Odesláno:
14. 01. 2010 13:14

Re: Prodej 4ALL Mobile Vs. zrušení !!!

tak tomuto hovorim sokujuca udalost, 4all mam vazne rad, mrzelo by ma keby zaniklo... ale to neni na mne ale na ramsesovi... plne respektujem tvoje rozhodnutie.
Robil som čo sa dalo. Menej sa už nedalo...POVINNE VYPLNENIE TYPU TELEFONU V PROFILE!
ObrázekObrázek
exMód
Uživatelský avatar
R4ms3S
Veterán
Příspěvky:
1484
Registrován:
22. 12. 2006 22:02
Odesláno:
14. 01. 2010 13:17

Re: Prodej 4ALL Mobile Vs. zrušení !!!

Kowboy máš v tom zmatek! Forum je web, který je naprodej, tak jako celek, je to prostě projekt jakých je na webu milony, který tvoří uživatelé!

Sire není to na mě ale na tom aby se forum prodal odo dobrych rukou...
Veterán
Uživatelský avatar
KowboyBebop
Mobil Member User
Zařízení:
Saumsung Galaxy S II (WVGA)
Příspěvky:
1318
Registrován:
23. 08. 2008 17:12
Odesláno:
14. 01. 2010 13:35

Re: Prodej 4ALL Mobile Vs. zrušení !!!

U normalnich projektu jiste, tam jsou pravidla osetreny tim ze jak jednou postnes tak post uz neni tvuj majetek, ale majetek webu. Na warez foru ale delas presny opak, proto to zpochybnuju.

Kazdopadne nema cenu se o tom dohadovat. Uzavreme to jo? Aspon do te doby nez nekdo neprinese nejaky prukazny dukaz nebo myslenku =)
New All-in-1 Pack
Saumsung Galaxy S II / i9100 // 8GB microSD class6 // ROM: GalnetMIUI Stable
FPSeCE Download | FPSeCE Complete How To Guide | FPSeCE Compability list
HolyShit! It's BeefSupreme!

Obrázek
Obrázek
Mobil Member User
Uživatelský avatar
R4ms3S
Veterán
Příspěvky:
1484
Registrován:
22. 12. 2006 22:02
Odesláno:
14. 01. 2010 13:39

Re: Prodej 4ALL Mobile Vs. zrušení !!!

ale ty jsi stale zaměřen na to že toto je jen forum, ale přitom je to jen projekt, který budují uživatelé, jako třeba rajce nebo lide.cz nebo cokoliv jineho...

proto se s nim da takto zacházet
Veterán
Uživatelský avatar
skooopa
exMód
Zařízení:
Nexus 7 / Motorola BackFlip
Příspěvky:
1796
Registrován:
04. 05. 2008 21:14
Odesláno:
14. 01. 2010 17:32

Re: Prodej 4ALL Mobile Vs. zrušení !!!

Dlouho jsem rozmyslel jak na toto oznameni vubec reagovat...

Pekne od zacatku jsem si tema precetl az do konce a mam skoro slzu v oku..

Na tomto foru jsem par let, ale za techto par let se mi zarylo pod kuzi a stalo se mim konickem..Ty byla jeste doba kdyz jsem mel PPC pouze zde sosal a spamowal :-)

S prechodem na android a se zalozenim sekce+ byl jsem vybran jako moderator teto sekce..Tim ma laska k 4all rapidne vzrostla.
Zacal jsem 4all/sekci android propagovat kde se jen dalo abych prilakal dalsi lidicky z android komunity (androidforum.cz) a sekce android se nam rozrustala (a myslim ze se rozrostla dobre za kratky cas...A nejen diky me ale dalsim lidem kteri mi pomahali aplikace chcanet at uz slo o androidaky ci amíky z twitteru...)

Ani si nedokazu predstavit jaka bude reakce 100vky uzivatelu z androidfora pokud by se 4all zrusilo!
Pro spoustu z nich jsme jedina moznost jak priit k aplikacim pro android! (Jelikoz pokud nemate SU (root prava) a market enabler ) NENI MOZNOST APLIKACE LEGALNE V CR zakoupit.Takze proto jsem o android sekci zadal a nasledne ji propagoval kde se dalo..

Ale dost o me a o tom co pro me (nejen) 4all mobile znamena.To asi je srdcovka pro kazdeho moda/admina/helpera/uploadera :-(

R4ms3S: Rozhodne ti rozumim, ze jak casova tak financni zatez je vice nez velka nemluve o te psichycke....Nevim kolik ti je a ani to neni podtate kazdy v zivote prijde k bodu kdy si rika neco je spatne neco chci delat jinak ci naplno.I ja timto casto prochazim jelikoz mi cas strasne proteka mezi prstama .

Ale strasne strasne velka skoda by bylo to vyresit tak ze se toto forum zavre/zrusi!

Pokud je tu nekdo kdo by mel jak cas tak schopnosti toto forum spravovat dale bylo by to supr!
Verim tomu ze mnozi (samozrejme ti kteri muzou je jasny ze ne 15ti letej skolak /neni urazka/ ) by radi prispeli na chod tohoto fora...

Za sebe bych rad rekl ,ze pokud tu bude nekdo kdo by to byl scopen a ochoten prevzit a nemohl by do toho jit jen kvuli penezum rozhodne budu z tech ktery pridaji a to moc rad.
Jsem clovek kterej vydelava rukama a na co si nevydelam na to nemam tj. nejsem milionar (bohuzel to by pak bylo jednoduche reseni...),ale rozhodne bych nejakou patrnou castkou prispel.Penize nejsou v zivote vse kuci :(

Forum ma dle me spousty vernejch clenu a vse je jen o domluve a o tom chtit pomoc.Treba cca mesic z5 jeden neznamej (pro vetsinu lidi) amik odpalil svuj telefon T-mobile G1 a diky jeho cca 600 foloweru kteri jej sleduji na twitteru mel za try dny na paypal 6t a koupil novej a poktracuje dal v sireni warez aplikaci/ custom romek pro G1

PS:Sorry za ten ukecanej roman ale tohle me celej den tak hlodalo ze jsem musel hned jak jsem prisel domu ubalit :D , otevrit plzen a vydat svuj nazor.

PS2:Asi to bude plne preklepu bu mam politou klavesnici a blbe vidim :o nehlede na disgrafii :-)
Obrázek
A mnohe dalsi :-)

:-) Přes soukromé zprávy pomoc neposkytuji!!! Děkuji za pochopení :-)
exMód
Uživatelský avatar
jerrypetnik
exMód
Zařízení:
HTC Touch Pro Raphael, VGA 480x640, Samsung Galaxy i9000 Stock 2.3.4 ROOTED
Příspěvky:
816
Registrován:
26. 10. 2008 18:13
Odesláno:
14. 01. 2010 18:37

Re: Prodej 4ALL Mobile Vs. zrušení !!!

vis ja jen z lehka k ty cene za forum: vim zes do toho narval penez ze az hanba to vyslovit. Ja jen ze mam otazku: CHCES HO ZRUSIT ZADARMO NEBO PRODAT ? .. Tim chci rict ze kdyz je za 100 k neprodejne tak bys mel uvazovat trzne. Tedy kdyz za 100 ani za 50 prodejne neni tak vytriskat co jde (furt lepsi nez zadarmo zrusit).. Dal bych dodal ze uzivatelum ani dotycnym (platicim za reklamy na foru) nevadi kdyz na nem existuji filtry ktere ji vystipaji (natoz pak v prohlizeci). Kdyby bylo forum cely prospikovany reklamou tak by se porad nic nedelo.. Zkratka a jednoduse: kdybys udelal ten posledni krok jako admin a kontaktoval kde co a kde koho (kuli reklamam) a pak to prenechal Skopimu a sel v klidu svou cestou v osobnim zivote Tak bys forum zachranil a vsech 24 k uzivatelu by ti bylo vdecno az za hrob, To mi ver
exMód
Uživatelský avatar
R4ms3S
Veterán
Příspěvky:
1484
Registrován:
22. 12. 2006 22:02
Odesláno:
14. 01. 2010 18:57

Re: Prodej 4ALL Mobile Vs. zrušení !!!

forum právě prodáno!

noví majitel bude pokračovat, nasadí si svojí reklamu, a bude dál pokračovat, škopix se stane adminem a ja budu sem tam vypomáhat ;)
Veterán
Uživatelský avatar
skooopa
exMód
Zařízení:
Nexus 7 / Motorola BackFlip
Příspěvky:
1796
Registrován:
04. 05. 2008 21:14
Odesláno:
14. 01. 2010 19:18

Re: Prodej 4ALL Mobile Vs. zrušení !!!

Wow doufam ze nas nezklamou (mozna by bylo dobre casem prozradit kdo jsou oni ONI :-) )
Jsem rad ze jsi forum nezavrel a dopadlo to tak jak aspon kazdy doufal a to prodejem...

Jinak doufam ze i ostatni zustanou ve svich funkcich :-?
Obrázek
A mnohe dalsi :-)

:-) Přes soukromé zprávy pomoc neposkytuji!!! Děkuji za pochopení :-)
exMód
Uživatelský avatar
Majky
exMód
Zařízení:
iPhone 4 + iPad
Příspěvky:
1232
Registrován:
24. 10. 2008 21:39
Odesláno:
14. 01. 2010 19:27

Re: Prodej 4ALL Mobile Vs. zrušení !!!

Díky za tuto zprávu !!
Jinak gratuluji Škopíčkovi a DĚKUJI R4ms3sovi za Všechno co udělal a že to dopadlo jak to dopadlo...Děkuji !
ObrázekObrázekObrázekObrázek

30.3.2011
- Omlouvám se celému 4ALL Teamu, ale poslední dobou mi všechen čas, který bych chtěl / měl věnovat foru, požírá škola.

EDIT: Můj názor na (ne)placení za aplikace se změnil, forum pro mě tedy ztratilo význam - avšak děkuji Vám všem, za ty krásné chvíle tu :)
exMód
74 příspěvků