R.I.P. starých nefunkčních věcí.
8 příspěvků •Stránka 1 z 1

Cenzura bez sdělení důvodu

R.I.P. starých nefunkčních věcí.

Měl by cenzor sdělit uživateli důvody své cenzury?

ano
5
63%
ne
2
25%
nevím
1
13%
 
Celkem hlasů: 8
osobne
Mobil Profi User
Zařízení:
JiaYu G4
Příspěvky:
368
Registrován:
22. 02. 2009 15:28
Odesláno:
18. 06. 2012 05:36
Cenzura bez sdělení důvodu
Strašně se tu cenzuruje bez sdělení důvodu. Mizejí mi příspěvky, mizejí mi dokonce celá témata, ani nevím, kam to mizí, aniž by cenzor vůbec dal vědět, proč to vůbec maže. Bude se s tím něco dělat? Neměl by cenzor alespoň sdělit uživateli formou soukromé zprávy, proč ty jeho příspěvky nebo to jeho založené téma smazal? Tím by ho přece i upozornil na to, že dělá něco špatně.
Mobil Profi User
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
18. 06. 2012 06:11

Re: Cenzura bez sdělení důvodu

Pokial hladas svoj prispevok Locus,tak sa pozri na smetisko a mas tam aj vyjadrenie. Ale viac menej mozes byt rad ze si nedostal Varovanie za ZLE zalozene DUPLICITNE vlakno v ZLEJ sekcii. Ked mas pocit ze nejaky program patri do inej sekcie,tak to ries s Vedenim Fora a nie s nejakym komickym Hlasovanim. Forum je pravidelne premazavane od Spamu a nepotrebnych prispevkov PRAVIDLO c.5.Denne smazeme xx prispevkov a keby som mal ja alebo iny mod niekoho o tom neustale informovat,tak sa od PC nepohnem.keby si bol moderator,tak by si vedel o com tu pisem,ale kedze si neni tak tvoje pochopenie neocakavam. Ale mozes si byt isty ze vdaka tomu tu neni bordel a zivna poda pre Spam. Spamerov,Potvrdzovacov a neprisposobivych nahanacov prispevkov ktory trpia dojmom ze nam sem priniesly Kulturu je totiz kazdym dnom viac. Mozes si byt isty ze k slusnym ludom tu je slusne pristupovane,pokial niekto nieco omylom da do zlej sekcie alebo nieco ine,tak je o tom slusne informovany. Ale ked tu niekto porusuje pravidla a robi to umyselne tak presne tak je k nemu aj zvoleny pristup. A ja sa vobec netajim tym ze k takymto ludom mam svojsky pristup. Aky dostan,taky vrat. Ale jasne,moderator proste nemoze byt oblubeny,lebo robi poriadok,ze? Prajem pekny den.
Moderátor
osobne
Mobil Profi User
Zařízení:
JiaYu G4
Příspěvky:
368
Registrován:
22. 02. 2009 15:28
Odesláno:
18. 06. 2012 09:41

Re: Cenzura bez sdělení důvodu

No nevěděl jsem, že to bylo jenom přesunuto jinam a ne smazáno. Jinak bych toto vlákno asi nezakládal, protože bych si tam důvod cenzury od moderátora přečetl.
hrbitov/locus-mapy-t43434.html
Ale co když s rozhodnutím moderátora nesouhlasím? Je proti tomu nějaké odvolání? Je tu někdo, kdo tu posuzuje zvůli moderátorů? Nějaká nadřízená instance, kde si můžu na zvůli moderátora stěžovat?
Mobil Profi User
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
18. 06. 2012 09:49

Re: Cenzura bez sdělení důvodu

Stazovat sa mozes u Admina fora. A odvolavat sa? Prosim ta az tolko zase neprehanaj. Toto je forum,nie nejaka Statna institucia v ktorej by sme boly zamestnany. Vsetko tu funguje v ramci pravidiel a dohod.
Moderátor
Škopi
Administrátor
Zařízení:
Galaxy S20+
Příspěvky:
3572
Registrován:
01. 01. 2007 20:54
Odesláno:
18. 06. 2012 12:54

Re: Cenzura bez sdělení důvodu

stezovat si muzes u me, ale predem ti rikam, ze opravdu jen zridka nema nejakej mod pravdu v tom co dela ci pise... a u ramirezhe to plati obzvlast ;-)
Alcatel OT EasyPhilips SavvySiemens C35nokia 5110Motorola MPx220 +Nokia 2600HTC TyTN N6120cMotorola Milestone LG optimus 2xLG optimus 7Huawei Ideos X5sony ericsson xperia playHTC HD2iPhone 4sLumia 620Motorola Razr xt910Galaxy S III -» BlackBerry Z10 -» BlackBerry Q10 -» HTC One M7 -» iPhone 5 -» Xperia Z1 Compact -» Desire 500 -» Galaxy s4 mini VE -» Galaxy S4Huawei P8 Lite -» G S7
Administrátor
Uživatelský avatar
DiaJee
Mobil Extra User
Zařízení:
Xiaomi mi 9 Lite
Příspěvky:
594
Registrován:
14. 08. 2008 18:17
Odesláno:
18. 06. 2012 16:28

Re: Cenzura bez sdělení důvodu

cenzura :D asi neví co to znamená
Mobil Extra User
exitus666
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
SE xperia play
Příspěvky:
22
Registrován:
06. 03. 2012 12:43
Odesláno:
20. 06. 2012 11:38

Re: Cenzura bez sdělení důvodu

No, to neřeš.Mluvil jsem se škopim a ptal jsem se ho jestli má bejt info a verze atd a říkal že se to u nějakejch věcí jen doporučuje, ale že to nemusí bejt.Stejně mi to ramirez smazal.Docela mě znechutilo, cokoliv pak už uploadovat.Možná asi viděl potencionální hrozbu, nebo nevím.Ono asi když moc infa o hře není třebas kompatibility, tak to hold musíš nějak vymejšlet a cucat z prstu, ale pak se nediv, že ti kde kdo napíše, že na tom, či onom je app nefunkční.
Obrázek
Sony Ericsson Xperia Play

Displej dotykový (kapacitní, multi-touch), TFT LCD, rozlišení FWVGA (480 x 854 px), 16 milionů barev, úhlopříčka 4“
Procesor a paměť Qualcomm MSM8255 Snapdragon (1 GHz) + GPU Adreno 205
512 MB RAM, 400 MB vnitřní + microSD karty až 32 GB
Operační systém Android 2.3 Gingerbread + Timescape UI
Fotoaparát 5 Mpx (2592 x 1952 px), autofocus, nahrávání WVGA videa
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
20. 06. 2012 12:01

Re: Cenzura bez sdělení důvodu

Ty bud hlavne rad ze tu este si! Ty si dostal varovanie za to ze si si otvaral usta na mna za to na ake servery uploadujem ja alebo iny uzivatelia. A to viackrat. Teba je do toho Velke nic kam ja alebo niekto iny uploaduje! A samozrejme ze kazdy mi tu da za pravdu ze je To SPAM takze som to zmazal a urobil by som to znovu. Inak som ta len slusne upozornil aby si uvadzal aj cisla verzii Hier,ktore kazdy clovek co ma IQ aspon 60 najde v spravcovy aplikacii hned vedla programu. A to je tu povinne. Mimochodom,staci si otvorit Market a tam su poziadavky uvedene,takze aj odtial sa daju Cucat.Hrozbu?? Tak teraz si ma rozosmial. Za 1. Je to naozaj detinska teoria a za 2.ja som rad za kazdeho aktivneho clena,ale v ramci pravidiel.Kazdopadne si mozes byt isty ze ked tu budes este niekoho napadat,tak ta ja osobne s tohto fora Vyrazim.
Moderátor
8 příspěvků •Stránka 1 z 1