Potřebujete pomoc s výběrem nového mobilu? Nebo se rozhodujete který je lepší? Poradíme Vám.
25 příspěvků

Výběr Telefonu

Potřebujete pomoc s výběrem nového mobilu? Nebo se rozhodujete který je lepší? Poradíme Vám.
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
15. 07. 2010 20:31
Re: Výběr Telefonu
Hm,s tym taktovanim to take jednoduche ako si predstavujes neni. Aj keby si vedel rootnut Desire a flashnut novy Kernel,tak to nema ziadny vyznam koly baterke. 100Mhz ti k nicomu nepomoze a baterku to vyzere 1x rychlejsie. Skusal som to dlhsiu dobu a nakoniec som sa vratil k povodnemu kernelu.

[ Odesláno z mobilu ] Obrázek
Moderátor
farcyk
Mobil Beginner
Zařízení:
SE K850i 240x320 Potom HTC Desire HD :)
Příspěvky:
34
Registrován:
06. 08. 2009 04:51
Odesláno:
16. 07. 2010 11:55

Re: Výběr Telefonu

Ale tak HTC Desire mi stačí :) brácha pracuje v T-Mobile takže si ho může pučit,takže si ho budu moct vyskoušet a taky N.O.V.A a Modern Combat Sandstorm se už dělají i pro Procesory co má HTC Desire a už budou v HD :)
Sonny Ericson k850i ------- Budu Mít HTC Desire HD
Mobil Beginner
Jackal
Mobil Extra User
Zařízení:
HTC HD2, HTC Desire HD
Příspěvky:
676
Registrován:
28. 06. 2008 08:31
Odesláno:
16. 07. 2010 12:09

Re: Výběr Telefonu

HTC Desire je špička mezi Androidy, proto ho mohu doporučit. Samsung bych nebral pro jeho konstrukční zpracování. Měl jsem Omnia II a mohu dlouze psát o konstrukci a prachu pod dipslejem, a odlepovacím displeji atd ..... Desire ti přináší vše co ti může moderní telefon dát. Není dokonalý, ale který telefon je, ale komplexně je to jeden znejlepších telefonů současnosti. :wink:
HTC HD2 16GB - HTC Desire HD 8GB
Mobil Extra User
farcyk
Mobil Beginner
Zařízení:
SE K850i 240x320 Potom HTC Desire HD :)
Příspěvky:
34
Registrován:
06. 08. 2009 04:51
Odesláno:
16. 07. 2010 12:10

Re: Výběr Telefonu

Proto mám odpor k Samsungu a Nokii xD U nokie mi vadí že i ty jejich nejlepší telefony nepoužívaj
WM nebo Android :(
Sonny Ericson k850i ------- Budu Mít HTC Desire HD
Mobil Beginner
farcyk
Mobil Beginner
Zařízení:
SE K850i 240x320 Potom HTC Desire HD :)
Příspěvky:
34
Registrován:
06. 08. 2009 04:51
Odesláno:
16. 07. 2010 12:14

Re: Výběr Telefonu

Proto taky jsu po HTC Desire :)
Sonny Ericson k850i ------- Budu Mít HTC Desire HD
Mobil Beginner
baron_cz
PPC Moderátor
Zařízení:
HTC Touch Cruise WM6
Příspěvky:
4207
Registrován:
10. 01. 2009 22:33
Odesláno:
16. 07. 2010 14:53

Re: Výběr Telefonu

No já osobně bych WM úplně nezatracoval, je pro něj spousta aplikací. Jestli chceš i navigaci jak píšeš výše, tak těch je také hafo, mapy aktuální budou ještě dlouho, jsou povětšinou shodné s mapama pro PNA navigace běžící na WinCE. Jen pokud chceš hry, tak tady je to slabé.

U Androidu je dle mě zásadní problém, že se ještě hrozně rychle vyvíjí. Tak třeba SE cpe do svých zařízení pořád verzi 1.6. Čekání na upgrade pro HTC Hero je kapitola sama o sobě, a když konečně vyšel upgrade na verzi 2.1, tak už je na světě Andriod 2.2. No teď je pro Nexus1 k dispozici verze 2.2, HTC ohlásilo pro Desire, že bude k dispozici v Q3 2010, jestli se bude opakovat situace jako u Hero, tak se dočkáš tak v polovině roku 2011, ale to už bude na světě nejspíš nějakou dobu Android 3.0. Snad nejsou verze Androidu nějakou velkou překážkou pro běh/nefunkci různých aplikací.

Pokud bude u tebe převažovat hraní her a nějaký internet, tak řešením by mohl být i iPhone, ikdyž zrovna já nejsem jeho příznivcem.

Tak a teď máš alespoň o čem přemýšlet. :-)
PPC Moderátor
Uživatelský avatar
Ramirez
Moderátor
Zařízení:
iPhone 12 / Apple Ipad / Samsung Galaxy Tab S4
Příspěvky:
6556
Registrován:
30. 11. 2008 13:25
Odesláno:
16. 07. 2010 15:06

Re: Výběr Telefonu

Jackal asi si zaspal dobu.Desire nebol ani pri svojom uvedeny na trh najlepsi stroj.VYkonnejsia je aj Moto MIlestone,staci sledovat benchmarky.Desire ma na instalaciu free 152Mb,co je u Androidu uplne retardovane.CPU Snapdragon je vrchlny Shit medzi 1Ghz CPUckami.Staci si pozrie toto a mal by si sa zobudit s tvojho sna o tom aky super stroj mas:

Kód: Vybrat vše

http://www.sector.sk/novinka/53033/najrychlejsia_3d_grafika_samsung_galaxy_s.htm
Myslim ze k tomu neni ani co dodat.Narozdiel od teba vlastnym obe tieto zariadenia (Desire aj Samsung Galaxy S GT i9000),a mozem povedat ze konstrukcne je spracovane velmi dobre a HW Desire prekonava,Jak Displej,Tak kvalitnejsie CPU atd.A hlavne to neni tazka tehla.To ze si nebol spokojny s jednym samsungom,neznamena ze vsetky su zle! Potesis ma ked si pozries nejaky benchmark Desire VS Galaxy 9000 a potom budes mat nejake komentare.
Moderátor
farcyk
Mobil Beginner
Zařízení:
SE K850i 240x320 Potom HTC Desire HD :)
Příspěvky:
34
Registrován:
06. 08. 2009 04:51
Odesláno:
16. 07. 2010 16:58

Re: Výběr Telefonu

Jo ale tak s HTC Desire mi jen tak výjdou peníze :) a Iphone nechci za 12 tisíc Slabá verze a ještě jen 8 GB Paměti....
Sonny Ericson k850i ------- Budu Mít HTC Desire HD
Mobil Beginner
Jackal
Mobil Extra User
Zařízení:
HTC HD2, HTC Desire HD
Příspěvky:
676
Registrován:
28. 06. 2008 08:31
Odesláno:
16. 07. 2010 20:45

Re: Výběr Telefonu

Ramirez: změnil nepochopitelně telefon a teď výkřiky do tmy nejsou na místě. Odborná veřejnost se dohodla nad tím, že Desire je jeden znejlepších mobilních telefonů této doby a jeden znejlepších Androidů. To hovoří odborná veřejnost, že to tak nevidíš zrovna ty, je tvůj názor. Naštěstí realita je na mé straně.

Ramirez: nikde jsem nenapsal, že je to nejlepší telefon, ale že je jeden znejlepších telefonů !!! Prosím nepředhazuj něco co jsem nenapsal, děkuji.

Ramirez: že jsi se dal jinou cestou neznamená, že budeš kritizovat realitu, ač je to tvůj názor, ale bacha nemusí to být ta správná cesta.

Ramirez: napsal jsem svůj názor a doporučil telefon, tak přestaň být hustej. Připadáš mi jako hlupák, co mu berou hračku !! Nechtěj abych si to myslel.

Ramirez: ještě jedna věc, je mi jedno co vlastníš za telefony a jakou mají kvalitu, já mám ten svůj a jsem spokojený, za týden si koupím novinku a ty si sedneš na prdel a budeš se potit, už to chápeš, co děláš ??

Ramirez: mám další tři telefony v navigacích co jsem zaplatil a také to nevykřikuju a nědělám ubožáka jako děláš sám ze sebe.
HTC HD2 16GB - HTC Desire HD 8GB
Mobil Extra User
farcyk
Mobil Beginner
Zařízení:
SE K850i 240x320 Potom HTC Desire HD :)
Příspěvky:
34
Registrován:
06. 08. 2009 04:51
Odesláno:
17. 07. 2010 08:10

Re: Výběr Telefonu

Ramirez:a Jaká je komunita u Samsungu ?? Někde jsem četl že by měla být stejně dobrá jako u HTC Desire??
Sonny Ericson k850i ------- Budu Mít HTC Desire HD
Mobil Beginner
25 příspěvků