Potřebujete pomoc s výběrem nového mobilu? Nebo se rozhodujete který je lepší? Poradíme Vám.
2 příspěvky •Stránka 1 z 1

Samsung Galaxy Ace vs. Gio

Potřebujete pomoc s výběrem nového mobilu? Nebo se rozhodujete který je lepší? Poradíme Vám.
k55uns54
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
SE w595
Příspěvky:
2
Registrován:
22. 08. 2011 20:18
Odesláno:
24. 08. 2011 16:58
Samsung Galaxy Ace vs. Gio
Zdravím. Nemohu se rozhodnout mezi Galaxy Ace a Galaxy gio? Který je podle Vás lepší? Nezáleží na foťáku, tekže ten neřešte, popřípadě, jaké máte zkušenosti. A dále bych chtěl vědět, u G. Gio jak je to s GPSkem? Brál bych raději ten gio (cena), ale chci ještě Vaší radu. Díky všem za odpovědi!
Mobil Čumil Plus
Phate1991
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Samsung Galaxy Gio [320 x 480] Custom ROM GIOPRO v 1.3 (Android 2.3.4) + 2GB Micro SD
Příspěvky:
16
Registrován:
30. 07. 2011 14:20
Odesláno:
24. 08. 2011 17:10

Re: Samsung Galaxy Ace vs. Gio

Zdravím. Taky jsem se rozhodoval mezi Giem a Acem a nakonec jsem si vybral Gio a své volby nelituji. Podle mě nemá cenu kupovat Ace, když Gio má skoro stejné parametry a je levnější. Telefon je dostatečně výkonný na zvládnutí i náročnějších her a programů. Mám v něm Android 2.3.3 Gingerbread. GPS nemohu nějak popsat, protože ji nepoužívám a ani jsem ji nezkoušel. Fotoaparát fotí obstojně. Někde na fórech sem četl o problémech s dotykovými tlačítky, ale já jsem tento problém nezaznamenal.
Mobil Čumil Plus
2 příspěvky •Stránka 1 z 1