Potřebujete pomoc s výběrem nového mobilu? Nebo se rozhodujete který je lepší? Poradíme Vám.
5 příspěvků •Stránka 1 z 1

HTC Desire Z vs. SE Xperia NEO nebo něco úplně jiného?

Potřebujete pomoc s výběrem nového mobilu? Nebo se rozhodujete který je lepší? Poradíme Vám.

Který brát?

HTC Desire Z
3
43%
SE Xperia Neo
3
43%
Jiný (v komenáři uveďte který)
1
14%
 
Celkem hlasů: 7
Meoso
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
SE Xperia Play
Příspěvky:
13
Registrován:
11. 11. 2011 18:04
Odesláno:
15. 11. 2011 18:02
HTC Desire Z vs. SE Xperia NEO nebo něco úplně jiného?
Zdravím. Po pročtení x stránek na téma Android vs. WP7 a vyslechnutí rad mnoha přátel, jsem se rozhodl pro Android. A tak jsem vybral dva nejlepší kandidáty: HTC Dseire Z a Sony Ericsson Xperia Neo. Oba telefeny stojí zhruba stejně. Mobil kromě volání a SMS používám hlavně na hudbu, hry, prostě zábavu a to hlavně ve škole :D . Pokud by jste měli i jiné návrhy, na mobily ve stejné cenové relaci, můžete doporučit i jiné.
Mobil Čumil Plus
st0ne
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
tablet
Příspěvky:
2
Registrován:
28. 10. 2011 23:46
Odesláno:
18. 11. 2011 17:00

Re: HTC Desire Z vs. SE Xperia NEO nebo něco úplně jiného?

Ahoj, SE Neo jsem nemel tu cest drzet v ruce, ale mam skoro rok HTC Desire Z a po rootu a nahrani custom ROM jsem zatim nedrzel dokonalejsi stroj v ruce.
Pravda ze pouzivam telefon prevazne k praci (bezpecnosti analytik - spec. Wifi site), ale docela si uzivam moznosti telefonu i doma. Nez vyjedu vytahem zapnu si vzdalene PC, telefon mam jako bezdratovy touchpad a klavesnici (zde je patrna vyhoda HW klavesnice), ovladam s nim aplikace na desktopu, vzdalene stanice a aktivni prvky zakazniku, a to at jsem kdekoliv. Jinak telefon slouzi prevazne jako mobilni kancelar, meric stavu site a kontrola/mereni sit. Protokolu. Zatim, krom vydrze baterie - display je desny zrout energie, jsem nenarazil na nic, co by neslo vyresit a co by mi jakkoliv zneprijemnovalo pouzivani.
Pokud mohu doporucit, tak Z je nej volba (u nas v praci uz spousta kolegu presla na Z (a to i hrdi majitele iPhonu)
Kdybys cokoliv potreboval PM :acute:
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Kamilos
Moderátor
Zařízení:
SG S9+, SG Gear S3 Frontier
Příspěvky:
34228
Registrován:
24. 12. 2006 00:13
Odesláno:
18. 11. 2011 18:34

Re: HTC Desire Z vs. SE Xperia NEO nebo něco úplně jiného?

Tady mas srovnani, tak sam zvol sve priority, kterym davas prednost
(zda lepsi fotak nebo procesor nebo vetsi uzivatelska pamet .....)

Kód: Vybrat vše

http://www.mobilmania.cz/default.aspx?catcomp=1&catalog=1&itemlist=20469%2c20547
Moderátor
Meoso
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
SE Xperia Play
Příspěvky:
13
Registrován:
11. 11. 2011 18:04
Odesláno:
18. 11. 2011 22:46

Re: HTC Desire Z vs. SE Xperia NEO nebo něco úplně jiného?

Problém je, že ani netuším, co to ten root je. Ale předpokládám, že to je nějáké upravování mobilu. A na to si netroufám, nerad bych ho zničil, vzhledem k tomu že tomu vůbec nerozumím.
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Kamilos
Moderátor
Zařízení:
SG S9+, SG Gear S3 Frontier
Příspěvky:
34228
Registrován:
24. 12. 2006 00:13
Odesláno:
18. 11. 2011 22:55

Re: HTC Desire Z vs. SE Xperia NEO nebo něco úplně jiného?

ROOT je odemceni systemu telefonu.

Kdyz telefon takto odemknes, muzes zasahovat do systemu.
Treba odinstalovat nektere pro tebe zbytecne aplikace, ktere ROM obsahuje, nebo naflashovat uplne jinou "uvarenou" ROM a vyssim Androidem.
Na druhou stranu muzes jako laik system "poskodit".
Jedna se pak o sice navratny proces obnoveni systemu, ale pro laika je to slozitejsi.

Takze pokud foun funguje a nechces experimentovat, ROOT muzes zkusit az po nacerpani vetsich zkusenosti s Androidem.
Pro zakladni funkce neni nutny.
Moderátor
5 příspěvků •Stránka 1 z 1