Potřebujete pomoc s výběrem nového mobilu? Nebo se rozhodujete který je lepší? Poradíme Vám.
1 příspěvek •Stránka 1 z 1

Xperia Pro vs Arc S

Potřebujete pomoc s výběrem nového mobilu? Nebo se rozhodujete který je lepší? Poradíme Vám.
Baartokk
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Sony Ericsson Xperia Pro
Příspěvky:
3
Registrován:
26. 12. 2011 14:27
Odesláno:
26. 12. 2011 14:51
Xperia Pro vs Arc S
Čaute,
po pár rokoch som sa rozhodol kúpiť si nový telefón tak som začal trošku googliť, pozerať čo je nové vo svete mobilov atď, lenže sa v tom skoro vôbec nevyznám tak by som potreboval poradiť. Vždy som mal Sony Ericsson a som s nimi spokojný, preto by som aj nový mobil chcel SE a najviac ma zaujali Xperia Pro a nová Arc S. Viem že Arc S je o čosi drahší ale nie je to nič hrozné takže cena v tomto prípade nie je nijak podstatná. Sám by som si vybral Xperiu Pro, pretože mi strašne imponuje tá klávesnica, že nebudem furt musieť packať do displeja, vo všeobecnosti by som radšej ťukal do normálnych tlačitiek než do skla (možno sa to zdá ako blbosť ale je to pre mňa celkom dôležité :D ). Na druhej strane je ale Arc S predsa len drahšia, tak z toho usudzujem že by mala byť v niečom lepšia, všimol som si akurát že procesor má vyššiu frekvenciu, tak sa chcel spýtať čo to dnes vo svete telefónov znamená, či je tých cca 400 Mhz navyše nejak dôležitých pri rovnakej ramke poprípade či má Arc S nejaké iné vymakané funkcie ktoré Xperia Pro nemá. Rád by som nový telefón využíval na internet, maily, videá, hudbu, čítanie/prepisovanie wordových a excelových súborov, fotenie a kamerovanie a tiež by som si tam rád zahral občas nejakú hru.
Vopred ďakujem za každú radu :)
Mobil Čumil Plus
1 příspěvek •Stránka 1 z 1