Potřebujete pomoc s výběrem nového mobilu? Nebo se rozhodujete který je lepší? Poradíme Vám.
1 příspěvek •Stránka 1 z 1

Dilema pri výbere telefónu

Potřebujete pomoc s výběrem nového mobilu? Nebo se rozhodujete který je lepší? Poradíme Vám.
lukas9206
Mobil Plus User
Příspěvky:
75
Registrován:
28. 01. 2011 11:29
Odesláno:
04. 12. 2012 10:06
Dilema pri výbere telefónu
Plánujem kúpu nového fónu keďže môj staručký Wildfire mi už lezie na nervy. Na začiatku som bol rozhodnutý zobrať Solu, má dobre parametre a aj vynikajúcu cenu, no keď som ju držal v ruke prišiel som na to že chcem niečo väčšie. Aspoň 4,3 minimálne 4.0 palcový displey by to malo mať. Tak som surfoval čítal recenzie a došiel som k záveru že si doprajem high-end a kúpim si one x. No potom prišiel nexus od LG tak som čakal na info o ňom ale podľa toho čo som čítal tak bude dostupný možno až v januári keď nie neskôr a tak dlho čakať sa mi nechce. Za ten čas som opäť zmenil názor a momentálne sa rozhodujem medzi S 2 a Sony P. Plánujem na mobile hrať aj náročne hry na krátenie času vo vlaku napríklad. Podľa toho čo viem tak obidva z nich poháňa graficky čip Mali ale Exynos v S 2 je výkonnejší ako Novathor v P-ečku. Je to asi dosť zanedbateľné ale neviem sa rozhodnúť i keď sa skôr prikláňam k P-ečku, no škoda tej pamäte.
Naposledy upravil(a) Ramirez dne 04. 12. 2012 10:43, celkem upraveno 2 x.
Důvod: Na taketo temy tu mame sekciu PORADNA.
Htc One X, HTC Wildfire, SplashMod 1.8
Mobil Plus User
1 příspěvek •Stránka 1 z 1