Veškeré programy pro chytré telefony se Symbianem.
26 příspěvků

JoikuSpot.Premium v2.50.823v3_Unsigned

Veškeré programy pro chytré telefony se Symbianem.
Uživatelský avatar
lucifer7595
V.I.P.
Zařízení:
Samsung Galaxy Note II
Příspěvky:
303
Registrován:
25. 07. 2008 12:41
Odesláno:
28. 06. 2009 15:08
JoikuSpot.Premium v2.50.823v3_Unsigned
ObrázekObrázekObrázek

JoikuSpot je software aplikace která zaujme každého majitele smartphone s operačním systémem Symbian (Symbian S60 3rd), případně Windows Mobile. Díky této aplikaci lze nakonfigurovat a provozovat mobilní telefón jako miniaturní WiFi HotSpot do vzdálenosti cca 40 metrů. JoikuSoft je relativné známa společnost z Finského Espoo. Ta vyvíjí software pro mobilní platformu, především pro Smartphony založené na Symbianu, mapové podklady pro uživatele mobilních zařízení a řadu dalších služeb. Poslední počin společnosti je program JoikuSpot. Po instalaci lze telefon s integrovanou wifi kartou používat jako HotSpot. Kdy se vám může tato aplikace hodit? Ačkoliv to tak nevypadá, příležitostí se najde mnoho. Firemní porada v restauraci bez WiFi sítě, nutnost připojit na internet jiné zařízení anebo si prostě jen zapomenete nainstalovat Nokia PC Suite.

Homepage_ENG:

Kód: Vybrat vše

http://www.joikushop.com/?action=products&mode=productDetails&product_id=33
Download:

Kód: Vybrat vše

http://uloz.to/2025407/joikusoft.joikuspot.premium.v2.50.823.s60v3.symbianos9.x.unsigned.cracked-codepda.rar
Aplikaci jsem si velice oblíbil a uvádím pár příkladů použití:

1. Už žádný kabely
2. Mám víc telefonů, ale jen jeden datový tarif
3. Připojit notebook je teď okamžik kdekoliv
4. Kolegové nemají tarif a přesto brouzdají
5. Wifi v lese a na rybách je LUXUS
Dělejme něco s cigánama nebo se z toho poserem - POSERETE !!! Já už to mám za pár a děcka do cigánova jsem ani nevyráběl !! A neptejte se mě proč. Samy uvidíte. Je to podpis a tohle mě vystihuje nejlíp. Sám proti všem v zájmu zachování lidstva !!

BTW: potřeboval bych pozvat na pívo někoho z KM bo okolí ( odborníka na Android ) by mi objasnil pár věcí. To jsem zvědav :)
V.I.P.
Uživatelský avatar
vorech97
Mobil Guru
Zařízení:
Nokia E51, E66
Příspěvky:
222
Registrován:
03. 03. 2009 20:15
Odesláno:
28. 06. 2009 16:09

Re: JoikuSpot.Premium v2.50.823v3_Unsigned

to nechapu. Hotspot mi neco rika, ale nwm. A co dela wi-fi v lese?
Sorry za moji blbost, ale fakt to nechapu
Líbilo? Poděkuj! thx

Ať žijí! lucifer7595 za nejlepší programy v mém mobilu, Rusnak-COBRA, bez kterého bych asi v symbianu pořád plaval, BM.the.Guru za to, že je s datalinem prostě nejlepší javák, dataline za super javové uploady, stejně jako BlackMail... Kdybych mohl mí víc URL, pokračoval bych. Určitě musim poděkovat šuldovi (URL už se mi sem nevejde) za věc, kterou vám nesmím říct, páč byste ji chtěli taky... :wink:
Mobil Guru
pfoucek
Mobil Plus User
Příspěvky:
69
Registrován:
19. 06. 2008 07:57
Odesláno:
28. 06. 2009 16:15

Re: JoikuSpot.Premium v2.50.823v3_Unsigned

no jde o to ze diky svemu mobilnimu telefonu kterty ma samo i v lese signal a diky westavenemu wifi si muzes udelat vlastni hot spot ke kteremu se potom pripojis treba s notebookem tudiz muzes surfovat treba i v jiz zminenem lese :-D

a k tomu hot spotu - je to pristupovy bod prave pro wifi ke kteremu se potom muzes pripojit treba s notebookem

p.s.: tech lesu kde by jsi v ČR nasel wifi asi moc nebude ale diky tomuto programku zadnycizi nepotrebujes protoze budes mit pokud splnuje tvuj foun vsechny predpoklady vlastni wifi hot spot porad v kaspe
p.foucek

N97 fw 22.0.110
Mobil Plus User
Uživatelský avatar
lucifer7595
V.I.P.
Zařízení:
Samsung Galaxy Note II
Příspěvky:
303
Registrován:
25. 07. 2008 12:41
Odesláno:
28. 06. 2009 16:19

Re: JoikuSpot.Premium v2.50.823v3_Unsigned

Na jednom telefonu mám neomezený datový tarif a pomocí něj a aplikace JoikuSpotPremium si kdekoliv potřebuju udělám wifi hotspot. Jakože já sosám od operátora GPRS/EDGE a přenáší se to přes wifi jinde. Už nevím jak to ještě vysvětlit - třeba sedím na rybách a rybáři kolem mě můžou brouzdat nebo být online na ICQ pokud tu aplikaci zapnu a oni se připojí na můj wifi hotspot.

Ovšem rychlost toho hotspotu je pořád jen omezená našim silně zaostalým přijením od operátora. Tady závidím Slovákům - tam by to byla palba ta rychlost :wink:
Dělejme něco s cigánama nebo se z toho poserem - POSERETE !!! Já už to mám za pár a děcka do cigánova jsem ani nevyráběl !! A neptejte se mě proč. Samy uvidíte. Je to podpis a tohle mě vystihuje nejlíp. Sám proti všem v zájmu zachování lidstva !!

BTW: potřeboval bych pozvat na pívo někoho z KM bo okolí ( odborníka na Android ) by mi objasnil pár věcí. To jsem zvědav :)
V.I.P.
Uživatelský avatar
vorech97
Mobil Guru
Zařízení:
Nokia E51, E66
Příspěvky:
222
Registrován:
03. 03. 2009 20:15
Odesláno:
01. 07. 2009 10:36

Re: JoikuSpot.Premium v2.50.823v3_Unsigned

takze mi to pomoci GPRS neob jineho pripojeni udela hotspot z mobilu a pak se pripojim... Chapu, diky
Líbilo? Poděkuj! thx

Ať žijí! lucifer7595 za nejlepší programy v mém mobilu, Rusnak-COBRA, bez kterého bych asi v symbianu pořád plaval, BM.the.Guru za to, že je s datalinem prostě nejlepší javák, dataline za super javové uploady, stejně jako BlackMail... Kdybych mohl mí víc URL, pokračoval bych. Určitě musim poděkovat šuldovi (URL už se mi sem nevejde) za věc, kterou vám nesmím říct, páč byste ji chtěli taky... :wink:
Mobil Guru
kuki
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
XDA Orbit2 Qvga 240x320+16GB HCSD
Příspěvky:
16
Registrován:
04. 05. 2008 00:58
Odesláno:
19. 02. 2011 23:24

Re: JoikuSpot.Premium v2.50.823v3_Unsigned

Prosim o reupload,,linky je mrtvy,,dakujem
Mobil Čumil Plus
ExecutorQ3
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Nokia E75 Symbian 9.3 S60 3rd [240 × 320]
Příspěvky:
6
Registrován:
07. 09. 2009 15:42
Odesláno:
07. 04. 2011 16:55

Re: JoikuSpot.Premium v2.50.823v3_Unsigned

Zkousel uz nekdo primo tuhle verzi?
At delam co delat, nedari se mi ji podepsat (v siscontent jsou 4 moznost - program, licence a pak 2x engine)... Ale at svym podpisem podepisu cokolik (jen program, program a licenci, vsechno, nic, pouze pridam ke cracknutemu programu svuj podpis atd.), vzdy ta instalace zkolabuje (bud "chyba certifikatu", nebo nebco ve smyslu "vyzadovany pristup aplikace nebyl povolen"... - v nastaveni aplikaci mam ofc nastaveno "instalovat vse").

(Light (free) vezre mi na mobilu funguje)
Predem diky za jakoukoliv radu, uz to pomalu vzdavam...

Jo a mam e75...
Naposledy upravil(a) ExecutorQ3 dne 08. 04. 2011 10:31, celkem upraveno 1 x.
Mobil Čumil Plus
HELESIC
Mobil Profi User
Příspěvky:
476
Registrován:
29. 09. 2009 16:44
Odesláno:
07. 04. 2011 18:31

Re: JoikuSpot.Premium v2.50.823v3_Unsigned

Joikusoft JoikuSpot Premium v3.10 (1026) Cr@cked by $@UR@V


Skus tuto.

Kód: Vybrat vše

http://www.uloz.to/8572665/joikusoft-joikuspot-premium-v-3-10-1026-cr-cked-by-ur-v-rar
Mobil Profi User
ExecutorQ3
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
Nokia E75 Symbian 9.3 S60 3rd [240 × 320]
Příspěvky:
6
Registrován:
07. 09. 2009 15:42
Odesláno:
07. 04. 2011 20:21

Re: JoikuSpot.Premium v2.50.823v3_Unsigned

Tuhle verzi jsem tusim zkousel taky, ale zkusim ji radeji znova (paral jsem se s tim celej den v praci, takze si nejsem 100% jistej :) ).
Jinak diky za reakci.

Edit:
Tak ne, ani tuhle verzi se mi nepovedlo nainstalovat...
Uz fakt nevim. Podepisu a telefon proste nahlasi chybu certifikatu (predem rikam, ze podepisuju stejnym podpisem, jako jine aplikace, ktere nainstalovat jdou v poho a funguji - zkousel jsem i podepisovat engine (i kdyz jsem to u zadnych programu nemusel delat), ktery se u joikuspot v syscontent zobrazi, nicmene to zas pak hlasi chybu "pozadovany pristup aplikace nebyl zajisten"...). A kdyz jsem si program rozbalil a udelal si vlastni instalacni balicek (pres siscontent, kde jsem si ho i podepsal), tak mi to pri instalaci napise "chyba aktualizace" ...

Any help?
Mobil Čumil Plus
HELESIC
Mobil Profi User
Příspěvky:
476
Registrován:
29. 09. 2009 16:44
Odesláno:
08. 04. 2011 11:48

Re: JoikuSpot.Premium v2.50.823v3_Unsigned

Ono je možné že tuto aplikaci bez HACKU nenainstaluješ.Protože se jedná o aplikaci s přístupem do systému.Pokud ti jiné aplikace jdou instalovat bez problému tak ten problém bude asi v tomto. :)
Mobil Profi User
26 příspěvků