Veškeré programy pro chytré telefony s Windows Mobile.
129 příspěvků

TomTom 5.2 pro smarty

Veškeré programy pro chytré telefony s Windows Mobile.
Uživatelský avatar
FullSoft
Veterán
Příspěvky:
2813
Registrován:
24. 12. 2006 23:13
Odesláno:
24. 12. 2007 01:32
Protože mapa Canary Island funguje u verze 5.2 jako crack... :wink:
| Samsung Galaxy Note 10+ 512 GB | Samsung Galaxy A9 Duos (2018) | LG G3 3/32 GB | Epad Chuwi Hi8 Pro Dualboot (Android 5 / Windows 10) | Mio C720 | Mio H610 | Prestigio Geovision 4500TMC |
Veterán
kurnos
Mobil Guru
Příspěvky:
116
Registrován:
24. 12. 2007 01:20
Odesláno:
24. 12. 2007 03:17

Tak som to uz nainstaloval, mapy mi idu, ale nevie najst GPS modul. Stale vypisuje, ze nema signal...Bol som uz aj v nastaveniach, ale stale nic. Pritom s Nav4All sa mi modul krasne spoji...
Tak som to skusal na C100ke a ked som dal na zaciatku nacitat mapy, zmrzlo...Neviete mi niekto poradit.?
Este dnes vyskusam Nokiu E50 a ked ani s tou nepojde budem ozaj nahnevany.
Vopred dik za rady.
Mobil Guru
Salik666
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
9
Registrován:
23. 01. 2008 03:28
Odesláno:
23. 01. 2008 03:35

Nefunguje

Čauves lidi.
Tak jsem jel naprosto přesně dle návodu a: Mapy nenalezeny.
Zkusil jsem i všechny body nápovědy, procházel jsem to...mám Voxe S710 s WM6.
Nevíte, v čem by mohla být chyba? Zkoušel to někdo na tomhle telefonu?

Díkes.
FullSoft píše:2 sdk:

Tak tohle jsem pro tebe našel :wink: :wink: :wink:
KOMPLETNÍ 100% ŘEŠENÍ INSTALACE TOM TOM 6 PRO HTC S710 VOX

Zdravím, dovolil bych si zesumarizovat návod na instalaci navigačního software TomTom6 pro smartphone HTC VOX S710 + přidávám můj vlastní pak na stažení s všemi potřebnými programy a obslužnými soubory pro instalaci TOMTOM6 pro VOX:
Jde o sumář všeho co se dá posbírat na warfóru, takže děkuji všem kdo se na tom podíleli, akorát doufám, že nebude vadit že je zde nezmíním.
Návod počítá s instalací TomToma6.02 + 2 map packy ( Eastern Europe 6.80 a DE+AT+SW+LT) + připojení k nejlepšímu dostupnému GPS modulu na trhu EVOLVE goTraxx - kdo chce použít jinou cestu instalace, GPS modul nebo map packy, tak ať logickým myšlením udělá drobné změny, todle je přesný postup pro uvedenou kombinaci.

MUJ PAK KE STAŽENÍ ZDE :

Kód: Vybrat vše

http://rapidshare.com/files/68768423/TT6.02VOXPACK.RAR


TT6.02VOXPACK.RAR obsahuje:

- TOMTOM6.02.rar
navigační software TOM TOM6.02 ( který je jako jediný z 6kové řady funkční pro VOXE)

- FAKECURSOR.EXE
program nutný pro správný provoz TOM TOMA6 pod VOXEM

-Shost_AP1.lnk
-Short_Camera.lnk
Obslužné soubory pro správný provoz programu FAKECURSOR a TOMTOM 6

-čti.txt
Tento návod v textovém souboru

-Currentmap.dat
Obslužný soubor pro správnou funkci TomTom6 nastavený tak, aby TT spustil automaticky s mapou Eeastern Europe a při přejetí do Rakouska/Německa/Lichtnštejnska nebo Švýcarska si navolíte v nastavení map druhou sadu.

Mapy do TomToma 6.02 fungují všechny

I) INSTALACE TOMTOM 6.02:

1) adresář 6.201_pro_PDA z mého paku překopírujte do telefonu, nejlépe do paměti telefonu - tzn. Toto zařízení\Program Files\ ( POZOR VE VOXU bude adresář viděn v průzkumníkovi kvůli zkrácení jen jako 6, tak se nelekejte)
2) soubor CurrentMap.dat obsahuje cestu k map packu, který se má spustit jako první - při otevření v textovém editoru je to takto: '***\Storage Card\Eastern Europe_680.1536\* (hvězdičky jsou mezery, které musí být zachovány !!!)
3) Map pack Eastern Europe 680.1536 stažený z warfora nakopírujte do \Storage Card\Eastern Europe_680.1536 - POZOR VE VOXU BUDE ADRESÁŘ VIDĚN KVŮLI ZKRÁCENÍ V PRŮZKUMNÍKOVI JEN JAKO Eastern Europe_680 - TAK SE NELEKEJTE Dále pak map pack 675.1430_datch nainstalujte rovněž do \Storage Card - tom tom6 pak bude spouštěn automaticky s mapou ČR a v případě cesty v Německu nebo Rakousku si pomocí fakecursoru map pak přepnete v nastavení

II) INSTALACE POMOCNÉHO PROGRAMU FAKECURSOR A PŘIŘAZENÍ TLAČÍTKA KAMERA PRO AKTIVACI TOHOTO PROGRAMU:

1) Překopírujte z mého paku soubor FakeCursor.exe do adresáře WINDOWS v telefonu ( POZOR NA NAČTENÍ SOUBORŮ Z TOHOTO ADRESÁŘE SE ČEKÁ NĚKOLIK DESÍTEK VTEŘIN, TAK SE NELEKEJTE)
2) Překopírujte soubory zástupců Short_AP1 a Short_Camera do adresáře WINDOWS.
( POZOR !!! VE WINDOWS XP NENÍ STANDARDNĚ PŘÍPONA .LNK VIĎET, takže soubory nekončí touto příponou ačkoliv ji tam mají skrytou. Že jde o zástupce poznáte pouze podle klasické zászpné grafické šipky u začátku !!!)
3) POZOR, SOUBORY VE VOXU jdou editovat pouze přes externí textový editor, třeba wordpad nebo notepad (oba ke stažení na http://www.ce4you.cz ve složce smartphone. V případě editace souborů přímo ve voxu bez použití windows musíte použít tyto externí programy, protože POCKETWORD neumí číst soubory lnk nebo txt umístěné mimo MY DOCUMENTS a mám dojem že je neumí editovat
4) VYPNEME A ZAPNEME VOX
5) KURZOR SE AKTIVUJE STISKNUTÍM BOČNÍHO TLAČÍTKA KAMERA, pak se zadá požadovaná funkce - použitelné v jakémkoliv programu kde potřebujem na ovládání stylus a dotykový dysplaj, poté se kurzor odpojí stisknutím HOME a ve správci souborů se vrátíme zpět do TOMTOMA ( nebo jiného programu který sme použili), který je celou dobu aktivní v paměti a pokračujem bez něj - přece jen trochu zpomaluje systém.

III) NASTAVENÍ GPS MODULU EVOLVE GOTRAXX
1) V nastavení-připojení-bluetooth vymazat všechny připojené zařízení bluetooth
2) Dáme najít zařízení bluetooth - až najde BT GPS tak ho připojíme ( kód na spárování je u evolve gps 0000
3) Přejmenujeme na GPS
4) Nezaškrtáváme SÉRIOVÝ PORT
5) Přiřadit GPS k portu COM 7 a dát bez zabezpečení

IV) SPOUŠTÍME POPRVÉ TOMTOM 6.02:
0) Před prvním spuštěním vypneme a zapneme VOXE
1) V adresáři Toto zařízení\Program Files\6 spustíme TomTo.exe ( s klasickou ikonkou dvou červených paciček)
2) Potvrdíme zelenou obrazovku, že souhlasíme a mělo by se to rozjet v případě že jsou funkční mapy bude vidět šipka a signál GPS nenalezen (tak nějak)
3) levým funkčním tlačítkem se dostaneme do menu, které ovládáme číselnými zkratkami
4) Nebo už můžeme použít fakecursor stisknutím bočního tlačítka KAMERA (kurzor nemusí být vidět pokud nehýbneme párkrát šipkama jako by to byl joystick - POZOR !!!) a kurzore můžeme používat místo styluse - stisknutím prostředního tlačítka nahrazujeme funkci TAP z dotekového displaye
5) Rychlejší sou ale klávesové zkratky, takže máčkneme 5 (změnit volby), pak třikrát pravé tlačítko funkce až se objeví obrazovka kde je jako první ZOBRAZIT STAV GPS - máčkneme 1 - ve stavu GPS máčkneme KONFIGUROVAT ( levé tlačítko) - zde šipkama VLEVO VPRAVO vybereme JINÝ PŘÍJMAČ GPS Bluetooth dáme prostřední tlačítko - poté se objeví menu kde musíme bezpodmínečně použít FAKECURSOR - zmáčkneme tlačítko KAMERA a šipkama najedeme na COM7 a potvrdíme prostředním tlačítkem - A MÁME HOTOVO
6) VE STAVU GPS by mělo být vidět jak sme se připojili k několika družicím a když vyjdeme do výchozího menu, mělo by nám to hned najít pozici
7) MAP PAK se západní evropou nastavíme - nastevení - číslo 5 - pak 3x doprava - pak č.3 - pak č.3 PŘEPNOUT MAPU a FAKECURSOREM nastavíme DE AT CH a dáme potvrdit

TO JE ASI TAK VŠE
a pak možná ještě jeden důležitý dovětek :wink:
Pro ty co píšou, že mapy nenalezeny: zkuste 1) zkontrolovat soubor currentmap.dat, aby seděla cesta k vaším mapám, jak píšu v návodu ( nezapomeňte na mezery na začátku a jednu na konci ! ) 2) zkuste vypnout mobil a vyndat baterii a pak zas zapnout 3) zkontrolujte aby byl v adresáři s mapovými podklady soubor končící .mid a začínající názvem map, který je označen jako skrytý a může se stát že ho tím pádem nezkopírujete.

Pro ty co se ptají, jestli má TT6 význam a jak je rychlý: určitě se dá používat a rychlost má o pár vtěřin menší odezvu než na jiných platformách, ale dá se tou použít. S vyhledáváním adres je to komplikovaný, qwerty klávesnici to neumí použít plnohodnotně, chce to trpělivost.


... pomohl jsem ti :?: Tak nezapomeň na Obrázek :wink: :lol:
Mobil Čumil Plus
Skaza
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
3
Registrován:
24. 01. 2008 23:56
Odesláno:
25. 01. 2008 01:24

tt6

mam takovej menší problém s tou instalací TT6 na voxe. nejde mi nahradit ten soubor short_camera. Ve voxi ho nemuzu vubec kopirovat a z winek mi to pise ze nejde prepsat.
jo a ten soubor current map ma byt primo na pametovce?
HTC s710 VOX, sice trošku pomalejší miláček, ale myslím že za ty rozměry to docela stojí.Vy ne?
Mobil Čumil Plus
Skaza
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
3
Registrován:
24. 01. 2008 23:56
Odesláno:
25. 01. 2008 12:50

hej bud sem blbej já nebo ten co psal ten návod. Jak můžu sakra přepsat soubor, kterej je skrytej a jestě chráněnej proti přepsání a nejdou u něj změnit atributy?
HTC s710 VOX, sice trošku pomalejší miláček, ale myslím že za ty rozměry to docela stojí.Vy ne?
Mobil Čumil Plus
safpet
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
2
Registrován:
30. 01. 2008 23:02
Odesláno:
31. 01. 2008 15:42

Také bych potřeboval pomoci s rozběhnutím TOMTOMa 6.x v HTC Vox. Pomožte někdo prosíííííííím. Už jsem fakt zoufalý :? Dělám to už dva dny a furt nic :?
ICQ 138076738
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
FullSoft
Veterán
Příspěvky:
2813
Registrován:
24. 12. 2006 23:13
Odesláno:
31. 01. 2008 19:55

2 safpet:

Nevím, proč se každý snaží rozeběhmnout TT6 na Voxovi, který na to není zrovna ideálně uzpůsobený. Je to dělané pro PDA a tak pořád nechápu, proč se snažíte to nacpat do smartu, když pak není spousta možností a nastavení dostupných... :o :shock: :o
| Samsung Galaxy Note 10+ 512 GB | Samsung Galaxy A9 Duos (2018) | LG G3 3/32 GB | Epad Chuwi Hi8 Pro Dualboot (Android 5 / Windows 10) | Mio C720 | Mio H610 | Prestigio Geovision 4500TMC |
Veterán
xxkenny
Mobil Beginner
Zařízení:
X10i 2.2
Příspěvky:
25
Registrován:
20. 09. 2007 06:19
Odesláno:
01. 02. 2008 08:32

Skaza píše:hej bud sem blbej já nebo ten co psal ten návod. Jak můžu sakra přepsat soubor, kterej je skrytej a jestě chráněnej proti přepsání a nejdou u něj změnit atributy?
No tak ten soubor odkreju a nastavim mu atributy ne:) Doporucuju total commander, kdyz by nesla PC verze tak WM verze to umi prepsat stoprocentne. Vyzkouseno.
Mobil Beginner
kurnos
Mobil Guru
Příspěvky:
116
Registrován:
24. 12. 2007 01:20
Odesláno:
05. 02. 2008 17:01

No ako hosi, uz se vam to povedlo.?
Ja som nad tym spolu s Fullsoftom laboroval za co mu opat dakujem a nakoniec sa mi akosi podarilo tusim vytvorit subor s odkazom na tlacidlo tusim kamery a dalej to ide podla navodu...Ak chcete mozem vam to poslat. Len to potom nakopirujete na spravne miesto a ide to...Aspon mne to slo. Ale ako spomina Fullsoft nie je to ziadna vyhra potom to ovladannie. Ale pozuitelne to je. odskusane.
4xxkeny: nebol by som si taky isty...
Mobil Guru
Uživatelský avatar
Flyjo
Mobil Profi User
Zařízení:
Wildfire
Příspěvky:
409
Registrován:
25. 12. 2006 10:41
Odesláno:
11. 02. 2008 00:20

Nemůžu nic rozjet na 8310 WM6 Poradte prosím
Mobil Profi User
129 příspěvků