Veškeré programy pro chytré telefony s Windows Mobile.
27 příspěvků

Birdiesync

Veškeré programy pro chytré telefony s Windows Mobile.
milda79
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
3
Registrován:
04. 12. 2009 15:36
Odesláno:
11. 02. 2010 12:30
Re: Birdiesync
ad sehnani crackle verze:

vzhledem k tomu, ze Thunderbird jsou celkem casto nove a nove verze tak budete potrebovat souvisle s tim updatovat i birdiesync. Takze pocitejte s tim ze budete muset furt nekde shanet nove a nove....
Mobil Čumil Plus
milda79
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
3
Registrován:
04. 12. 2009 15:36
Odesláno:
11. 02. 2010 12:32

Re: Birdiesync

frybert píše:Vypada to zajimave...ale synchronizuje mi to jenom kontakty a maily...nejak mi to nechce najit kalendar k Thunderbirdu...at uz je to Sunbird nebo light..jenom vyexportovyn soubory z nej...a to je dost na pytel, abych to musel pri kazdy aktualizaci exportovat
to je divne. Me to kalendar normalne a bez proéblemu vzdy syncovalo....
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
gogoh
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
8
Registrován:
11. 06. 2008 08:02
Odesláno:
10. 03. 2010 11:43

Re: Birdiesync

milda79 píše:ad sehnani crackle verze:

vzhledem k tomu, ze Thunderbird jsou celkem casto nove a nove verze tak budete potrebovat souvisle s tim updatovat i birdiesync. Takze pocitejte s tim ze budete muset furt nekde shanet nove a nove....


...a nebo stale kupovat nove a nove....
teda muzu rict ze mne to docela rozvrkocilo. BirdieSync jsem si koupil,fungovalo bezvadne. Cas od casu si po updatu Thunderbirdu reklo taky o update. Pak prisel prechod na TB3. Nic zleho netuse,jsem sosl novou verzi,nakopiroval licenci a fungoval dal. No a najednou je konec,expirovala mi zkusebni verze. Asi to pri instalaci nekde psali,ze stary licencni klic nefunguje,ale kdo vsechny ty zvasty cte. Zaplat,zaplat,zaplat. Je to sice blbych deset ecek,ale momentalne se mi to proste nehodi,ponevac nemam v provozu platebni kanal. Grrrrr.
Mobil Čumil Plus
VaKu
Mobil Beginner
Zařízení:
HTC Desire Z Root, tablet Google Nexus 7
Příspěvky:
49
Registrován:
13. 06. 2009 08:33
Kontaktovat uživatele:
Odesláno:
08. 04. 2010 15:00

Re: Birdiesync

Hmmmm a co te nuti pouzivat TB3??? Instaluj si zpet TB2.neco a mas pokoj. TB3 je podle meho dojmu jen placnuti do prazdna. V nicem neni lepsi, zobrazeni je k nicemu, jen hafo blbinek a nic kloudneho. Takze TB2 a Birdie ... a nemusim nic kupovat, platit, shanet. TB dosel na konec vyvoje a ted programatori jiz jen "vylepsuji" a preplacavaji blbinkama.
Phone history: HTC Rahael......RIP
HTC Desire Z
Mobil Beginner
Uživatelský avatar
gogoh
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
8
Registrován:
11. 06. 2008 08:02
Odesláno:
28. 04. 2010 09:26

Re: Birdiesync

No samozrejme ze jsem k tomu taky dospel,ale znas to napred prijde udiv,potom rozhorceni,nasledovane u nekterych osob vztekem a cela ta vec konci smirenim. Jenze nez k tomu vtekly jedinec (jako treba ja,to hrani doomu v mladi se nekde projevit muselo) dojde,chvili to trva. Napred jsem byl otraveny z BirdieSync,potom z noveho TB3 a nakonec jsem se pokorne vratil k TB2.
Mobil Čumil Plus
pepinos
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
15
Registrován:
17. 09. 2008 14:28
Odesláno:
05. 05. 2010 13:58

Re: Birdiesync

Já jsem sice zaplatil za upgrade, ale opravdu TB2 stačil, jak to sleduji s odstupem času.
Obrázek
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
gogoh
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
8
Registrován:
11. 06. 2008 08:02
Odesláno:
16. 08. 2010 13:46

Re: Birdiesync

No abych se priznal,par ficurek se mi na TB3 libilo (treba fotky u kontaktu),bohuzel celkovy dojem byla spis tezkopadnost. Nyni s prichodem TB3.1 znovu pouzvazuju o upgradu. Nemaz nejake poznatky jak to beha? Nebo by jsi stale jeste zustal u TB2?
Naposledy upravil(a) Ramirez dne 16. 08. 2010 13:55, celkem upraveno 1 x.
Důvod: Predchadzajuci pridpevok sa necituje! Citaj pravidla!
Mobil Čumil Plus
27 příspěvků