Ty nejlepší a nejzábavnější hry pro Smartphony.
51 příspěvků

Duke Nuke 3D a Duke Nuke 3D Atomic Full

Ty nejlepší a nejzábavnější hry pro Smartphony.
semi pepino
Mobil Guru
Zařízení:
Qtek8500 2GBMicroSDTrio
Příspěvky:
248
Registrován:
24. 12. 2006 13:45
Odesláno:
07. 01. 2007 19:23
Ten skok tlačítkem volume Up mi nefungoval.
Ve WordPadu jsem si otevřel textový soubor DUKE3D.cfg a v něm změnil JUMP - skok z přiřazené klávesy Volume Up ke klávese číslo 1, která je navíc volná, takže no problem.

DÍKY :wink:


Pokud někdo neví jak na to tak si pouze soubor DUKE3D.cfg jen přehraje ve složce Duke Nukem 3D Atomic tím samým co jsem změnil zde:

Kód: Vybrat vše

http://data2.edisk.cz/stahni/29279/DUKE3D.cfg_5.94kB.html
EDIT:Ač velmi nerad musím konstatovat, že jsem atomic vymazal.
Byť jsem vytvořil v dočasné paměti přes 9MB, měl zavřené veškeré nesystémové aplikace hra se sekala. Přesněji, pokud jsem vystřelil, otočil se, nebo jen pouze kráčel obraz se co chvíli zastavil a poskočil o několik obrazů dopředu, takže má chůze skončila například ve zdi. Mám tu krátkou verzi, né odtud a ta jede bezchybně. Atomic je sice i pro smartphone, ale mám podezření, že je vyladěná hlavně pro PPC, o čemž svědčí i křížek v pravém horním rohu displeje, který u mé krátké verze není. A hlavně PPC má rychlejší taktování.
Pokud má někdo Mpx220 a jede mu Atomic na 100% ať mi napíše jaký má firmware, případně jestli má verzi, kde nemá v horním pravém okraji křížek, který používá PPC pro zavření aplikací. Díky


Pouzivaj tlacidlo EDIT Ramirez
Mobil Guru
Uživatelský avatar
R4ms3S
Veterán
Příspěvky:
1484
Registrován:
22. 12. 2006 22:02
Odesláno:
08. 01. 2007 13:46

Takze na mi Motorole MPX 220 nefunguje ani jeden ale na Aus 636N funguji oba perfektne! Cekam asi pul hodiny nez se to pusti a nic! Nechapu to!
Veterán
GhostFace
Mobil Plus User
Zařízení:
LG Optimus One
Příspěvky:
68
Registrován:
23. 12. 2006 16:42
Odesláno:
08. 01. 2007 14:15

presne tak...cekam jak dlouho a porad cerna obrazovka..aspon ze mi jede normalni...jinak mam fiirmware 3.51 a docasnou pamet mam na 96...
Mobil Plus User
semi pepino
Mobil Guru
Zařízení:
Qtek8500 2GBMicroSDTrio
Příspěvky:
248
Registrován:
24. 12. 2006 13:45
Odesláno:
08. 01. 2007 16:35

skopix píše:vse mi jede v poho :D
A co máš za firmware? Vždyť všichni stím máme nějaký problém ať už na 1.49, nebo 3.51. Přece v tý fabrice nedělali několik verzí Mpx220.

Tady je Duke Nukem 1 epizoda verze pouze pro smartphone, kde se klávesou číslo 1 skáče a klávesou číslo 7 krčí. Ostatní klávesy zůstavají stejné. 100% funkční na Mpx200 a 220.

Kód: Vybrat vše

http://data2.edisk.cz/stahni/38321/duke_nukem.zip_6.1MB.html
EDIT:ATOMIC mi FUNGUJE!:shock:
Hra mi nyní na MPx220 jede plynule, skáče se klávesou č.1 a krčí se klávesou č.7 :wink:

Proházel jsem pár souborů! :arrow:

Postup: Stáhněte si verzi Atomic Full 39MB a mou verzi 6MB do PC.
Nyní jen překopírujte ze složky Atomic full do složky Duke Nukem 1 epizoda tyto soubory:

DUKE3D.GRP
PATCH1.RTP
PATCH.RTP
PATCH.EXE
lookup.dat
DUKE.RTS
DEMO2.DMO
DEMO1.DMO
CDROMINI.OLD
SETMAIN.EXE
COMMIT.EXE
a
Složku trimidity

Rozdíl je zřejmý, protože tam zůstanou původní konfigurační soubory a spouštěcí soubor spvDuke3d.exe, který je stavěn pro smartphony a né PPC, tak vám bude chybět oproti nezměněné verzi křížek v pravém horním rohu displeje.
Omlouvám se, že celou upravenou hru neuploadnu, ale mám notes s bezdrátovým připojením a trvalo by to několik hodin, cca 4kb/s

A konečně si jdu zahrát :D
Mobil Guru
Uživatelský avatar
R4ms3S
Veterán
Příspěvky:
1484
Registrován:
22. 12. 2006 22:02
Odesláno:
09. 01. 2007 09:54

tak sem apson hod linky ne!! ktery to jsou! kdyz uz to nechce uploadovat!! :wink:
Veterán
semi pepino
Mobil Guru
Zařízení:
Qtek8500 2GBMicroSDTrio
Příspěvky:
248
Registrován:
24. 12. 2006 13:45
Odesláno:
09. 01. 2007 13:05

Všechny pořebné linky jsou v tomto tématu na první straně.

Kód: Vybrat vše

http://data2.edisk.cz/stahni/39759/Duke_Nuke_3D_Atomic.rar_38.33MB.html

Kód: Vybrat vše

http://data2.edisk.cz/stahni/38321/duke_nukem.zip_6.1MB.html
Ještě se pokusím nějak uploadnout hotovou hru.
Mobil Guru
Škopi
Administrátor
Zařízení:
Galaxy S20+
Příspěvky:
3572
Registrován:
01. 01. 2007 20:54
Odesláno:
09. 01. 2007 16:35

semi pepino píše:
skopix píše:vse mi jede v poho :D
A co máš za firmware? Vždyť všichni stím máme nějaký problém ať už na 1.49, nebo 3.51. Přece v tý fabrice nedělali několik verzí Mpx220.

mam 1.00 ale me to posilal kamos ve skole skacu 1 strilim stredovou klavesou a dvere otviram 0 a uz to mazu je to blbost obcas se mi to samo od sebe vypne :cry: tak na to kaslu :wink:
Administrátor
semi pepino
Mobil Guru
Zařízení:
Qtek8500 2GBMicroSDTrio
Příspěvky:
248
Registrován:
24. 12. 2006 13:45
Odesláno:
10. 01. 2007 08:59

Mě ta hra chytla. Zatím jsem dokončil 2 level v 1 epizodě. Už v prvním levelu se zbírají životy, klíče, nebo co to je, které se jmenují Atomic.
Je to hra na dlouhou nudu. Myslel jsem, že 2 level nedokončím, nemohl jsem najít východ, ten je až za tajnou chodbou z diskotéky, kde tancují nahotinky u tyče. Jsem zvědavý na 3 level.

Hra mi nepadá, neseká se a o víkendu se jí pokusím uploadnout.

EDIT:V noci se sluchátkama je to realistické a více to vtahuje do děje. Doporučuji hru často zálohovat hned jakmile úspěšně zvládnete část hry, protože i když pak hrajete ten samý level od začátku, tak vám ale nezůstane z předchozího levelu nasbírané střelivo, zbraně a životy.

Protože jsem kolikrát nevěděl jak ve hře postupovat dál a krom recenzí jsem na netu konkrétní rady nenašel, budu sem dopisovat hlavní překážky, které mi daly zabrat. Počítejte s tajnýmy chodbami, kanalizacemi, větracími šachtami a kombinovanými spínači, které hned nemusíte objevit . Tam všude jsou hnusy a bonusy. Když už nebudete vědět kudy dál nelámejte hůl, hra má určitě pokračování... doprovázené mluvenými komentáři vtipnými hláškami a videem(hlavně ve třetí episodě).

Episody hraju v nejmenší obtížnosti. Peace of Cake

1 Episoda se odehrává v budovách, pod vodou a na skalách
1 Episoda - 1 level: Bez komplikací
1 Episoda - 2 level: Z diskotéky je východ větrací šachtou.
1 Episoda - 3 level: K ponorce se dostanete tajnou chodbou za použití granátů v pravé časti střílny v zadní místnosti za plakátem.
1 Episoda - 4 level: Za Křídlovími vraty pod vodou jsou dosebe se otačející ozubená kola, těmi se musí projít. Ozubená kola jsou něčím zvláštní, díky tomu se mezi koly nerozdrtíte. Z desky se musíte trefit do spínače, který desku posune ke druhé.
1 Episoda - 5 level: Na skálním výstupku je pomník, který otevírá cestu dál. Zdolat toho parchanta je těžké, ale dá se to za pomoci minometu

2 Episoda se odehrává na vesmírné lodi a stanicích s výhledem na zeměkouli a měsíc
2 Episoda - 1 level: Snad jen výtah u stěny do řídícího centra.
2 Episoda - 2 level: Je plná slizkých vetřelců a vajec, většina se dá zničit ze střílny nad líhní. Na stěně v líhni je spínač pro cestu dál.
2 Episoda - 3 level: Bez komplikací
2 Episoda - 4 level: Všude vejce. V centrálním obelisku 3 patro humus - do středu s modrým elektrickým výbojem hodit granát schovat se za stěnu vchodu a odpálit. Pěkně hnusným hlasem vás bude lákat dovnitř. Asi by se nikdy nevykecal a když budete jen nečinně čekat hra se vás jako ovykle zeptá jestli nejsou Vánoce. Potom od vchodu minometem rovnou do něj. Možná ještě bude zalezlej - tím lépe. Pokud bude vylezlej musíte ho trefit paprskovým metačem aby se zmenšil a následně rozšlápnout. Z balkónu na balkón se nyní musíte přemístit tryskovým pohonem ten ste si měli šetřit z druhého levelu v tomto levelu jsem ho nikde nenašel. Pešek :cry: tak jsem to prošel od 2 levelu znovu a šetřil.
2 Episoda - 5 level: Těžké
2 Episoda - 6 level: Těžké
2 Episoda - 7 level: Těžké
2 Episoda - 8 level: Těžké
2 Episoda - 9 level: Rotunda plná vajec - dělejte co umíte. Dá se to. Nejlépe granátometem. Čerstvě vylíhlé vetřelce skákající na obličej pak stačí dorážet devítkou, nebo magnumem
V rotundě Vás čeká závěr 2 Episody. Přibližte se v rotundě zlevé strany k výsuvným dveřím sami se otevřou. Dokud se tomu hovadu neukážete je klid. Pomalu se podél levé stěny dostaňte na úroveň výklenku ve stěně. Následně klávesou 6 se přesuňte do středu rotundy a okamžitě se klávesou 4 přesuňte zpět k výklenku a schovejte se v něm. Hovado vás mělo zaregistrovat a valit se k vám. Kdyby ste před ním neunikli jednou ranou vás zabije, nebo zašlápne, bez ohledu na množství životů. Je zkrátka potřeba dostat hovado před výklenek. Chodí pak neustále před ním sem a tam a vy můžete vyházet všechny granáty na něj. To, ale nestačí musíte pokračovat dál v likvidaci. Já dal na metač elektrických kulek (žlutý metač). Zpotřeboval jsem téměř celou zásobu než klekl navždy. Byly to 10ky střel. Zakončení levelu následuje automaticky po zabití hovada. Duke si začne pískat vedle mrtvoly, vybalí noviny a začne si číst. Konec 2 Episody.

3 Episoda se odehrává opět v komplexech budov, pod vodou a přibylo i metro!
3 Episoda - 1 level: Zahřívačka. Až budete v místnosti naproti diskotéce půjdete kolem velkého umyvadla s dvěma kouhoutky. Skočte do něj dostanete se k modré kartě, která vám otevře další dveře. Vrátit se musíte zpět umyvadlem.
3 Episoda - 2 level: Bez problému
3 Episoda - 3 level: Bez problému
3 Episoda - 4 level: Bez problému
3 Episoda - 5 level: Stejné hovado jako ve 2 Episodě. Přeběhněte za zeď kde je rozmydlenej vrtulník, vyskočte na zítku a přeskočte na parapet pod bilboardem v pravé časti je bilboard průchozí (je to jedna z tajných chodeb) a zároveň vidíte na prostranství a na hovado, které na vás čeká pod bilboardem. stačí házet dolů granáty a odpalovat asi tucet, pak zakvílí a hotovo už zbývá jen cesta k dalšímu levelu.
3 Episoda - 6 level: Bez problému ( Na Obelixe, kterých je v levelech stále více je nejúčinější jedna trefená rána z paprskového metače a rošlápnout)
3 Episoda - 7 level: už sem nevěděl jak dál. Ve vodní nádrži podplavete stěnu a vyplavete v prostoru s dveřmi za, kterými je místnost s vysokým stropem na jedné ze stěn je prasklina. Otevřte dveře abyste vystřelili z větší vzdálenosti granátometem otevře se vám cesta do dalšího levelu.
3 Episoda - 8 level: Opět to hovado. Jestli máte tryskový pohon vyleťte na zítku kopírující budovu. Hovado bude přímo pod vámi. Pár granátu a bez úhony ho zlikvidujete.
Tenhle level je zajímavej tím, že má dva různé východy do dalšího levelu. Jeden je ve skále kam se dostanete když projdete vodopádem pak vstoupíte do dalšího levelu kanálem, nebo druhá možnost vlezete do klimatizace pod stropem a skočite do šachty, v následujím levelu vás vyveze plošina na vrchol šachty. Jinak ve skále je na stěně červená ruka - otevřou se kamenné dveře, uvnitř je stísněný prostor, bonus, který vás čeká je s určitým rizikem - na cestu zpět budete potřebovat adrenalin (bílá tuba - uslíšite bušení srdce).

3 episoda - 9 level: Z osmého levelu jsem volil cestu šachtou. Do 9 levelu mne vyvezla plošina šachtou na střechu mrakodrapu, kde jsem od samého začátku musel pálit těžkým kulometem až sem vyčerpal všechny střely a hovado kleslo - Nastal ohromný aplaus, vivat, gratulace a Duke si konečně užil ženské (automatické video).
Mobil Guru
Uživatelský avatar
vlkodlav
Mobil Beginner
Příspěvky:
35
Registrován:
08. 02. 2007 21:59
Odesláno:
11. 02. 2007 20:46

pomoc stále mi duke nejde mam mpx220 3.51 a když ho zapnu mam pořád černou obrazovku a nic nejde dělat :cry: :cry: prosím poradte
Mobil Beginner
semi pepino
Mobil Guru
Zařízení:
Qtek8500 2GBMicroSDTrio
Příspěvky:
248
Registrován:
24. 12. 2006 13:45
Odesláno:
12. 02. 2007 13:59

Stáhneš z odkazu na tebou soubor, rozbalíš a skopíruješ na kartu. Ve složce otevřeš Soubor Duke3D.exe, tím se spustí hra. Hlavně ve složce nedělej žádné změny.
Jestli ti to nenaběhne tak si musíš uvolnit dočasnou paměť. Zavřeš přes nějakého správce všechny nesystémové aplikace.
Pokud to stále nepůjde musíš v registrech zvýšit dočasnou pamět z hodnoty 18 na 96. Někde to tu na fóru je.
Možná bude nutné použít aplikaci PolicePatch, protože některé programy díky omezení Microsoftu nejdou spustit.
Nic jiného ti neporadím. Mě to šlape bez chyby.
Mobil Guru
51 příspěvků