Ty nejlepší a nejzábavnější hry pro iPhone (AppStore).
33 příspěvků

Návod- Jak instalovat hry

Ty nejlepší a nejzábavnější hry pro iPhone (AppStore).
Uživatelský avatar
Chrono Leggionaire
Veterán
Zařízení:
iPhone 4 32GB
Příspěvky:
3029
Registrován:
23. 12. 2006 12:37
Odesláno:
04. 11. 2008 13:56
Návod- Jak instalovat hry
Návodů a postupů existuje víc, ale hodím sem ten, který sám používám (opravdu se mi to nechce celé sepisovat, tak použiju již vytvořený postup z jiných stránek, který jen lehce upravím). Potřebné programy do PC- WinSCP, resp. iTunnel najdete volně na netu

Co budeme potřebovat:
1) iPhone 2g nebo 3g
2) iPhone musí být odemčený-jailbreaknutý (i s nainstalovanou Cydií) !viz upozornění na konci!
3) iTunes
4) Wifi síť ve které je iPhone a počítač, pro přístup do systému souborů. (Pokud nemáte k dispozici WLan, tak použíjte program iTunnel)
5) Program WinSCP (např.)

Postup:
1) Přes Cydii si nahrajte do iPhone OpenSSH a BossPrefs-v této aplikaci si SSH+WiFi zapněte
2)
-Spusťte program winSCP
-Tam klikněte na “nové připojení” a vyplňte následující:
Hostitel: IP adresa, kterou jsme zjistili ve vlastnostech Wi-Fi na iPhone
Číslo portu: nechte 22
Už. jméno: root
Heslo: alpine
klíče nevyplňovat
protokol: nechat SFTP a povolit SCP

3) Pomocí winSCP najdeme složku /System/Library/PrivateFrameworks/MobileInstallation.framework
Složku otevřeme, přejmenujeme soubor mobileinstallation na mobileinstallation.bak (záloha). Vložíme stažený upravený framework mobileinstallation (pro firmware 2.1 zde:

Kód: Vybrat vše

http://www.sendspace.com/file/pcrxy6
) , pro jiné verze si vyhledejte v googlu
4) Dejte mu práva na 755. (Pravé tlačítko myši-Vlastnosti)
5) Ve složce /private/var/mobile/ vytvořte adresář Documents, práva nastavte na 777.
6) Jděte do kořenového adresáře
7) Vytvořte zase složku Documents v adresáři /applications, práva složky nastavte na 777
8) restartujte iPhone
9) aby se aktivovali cracknuté aplikace, tak si musíte stáhnout nějakou free aplikaci z AppStore (jak vytvořit fiktivní účet najdete níže), nebo si nějakou koupit.

10) Samotné aplikace z AppStore do iPhone nainstalujete tak, že dvakrát kliknete na *ipa soubor, ten se přesune do iTunes a jednoduše sesynchronizujete

/////návod je z větší části ze stránek h**p://www.michalhron.com

Videonávod:

Kód: Vybrat vše

http://vimeo.com/1475274
(vlastní postup se může mírně lišit)


pozn. Pokud si stáhnete aplikaci ze Cydie nebo z Installeru a budete chtít shareware aplikaci cracknout, tak jednoduše překopírujete crack do podsložky s aplikací..opět lze použít WinSCP, pomocí něj nastavíte i práva.

Registrace v iTunes:
1. otevřete iTunes na PC (MAC)
2. kliknětě na iTunes store
3. tam si vyberte jakoukouli aplikaci,která je free
4. je tam poblíž názvu tlačítko get the app
5. kliknětě na něj
6. Bude to chtít po vás zadání přihlašovacích údajů a nad rámečky, kam se píšou přihlašovací údaje je tlačítko Create new account
7. Kliknětě na něj
8. Tam je volba způsobu platby a poslední z nich je None
9. zbytek vyplňte dle gusta - jen 2 malé poznámky:
- telefon zapisujte ve formátu 604 123456 (rozdělené ve dvou chlívkách)
- Delivery Office - cokoliv bez háčků, čárek, mezer a čísel

Teď byste jste měli mít aktivní účet, kde můžete stahovat free aplikace.
(thx Mrcek)



Pokud si jailbreaknete telefon, tak v případě nějakých problémů v budoucnu vám výrobce nemusí uznat záruku! Nenesu odpovědnost za jakékoliv požkození telefonu, vše činíte na vlastní riziko! Všechny aplikace, co sem budu házet jsem osobně odzkoušel.
HTC Shift
Nokia N900
HTC Rhodium
Apple iPhone 4
Veterán
jackietran
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
19
Registrován:
25. 11. 2008 20:36
Odesláno:
26. 11. 2008 18:42

Re: Návod- Jak instalovat hry

muzu dat .ipa [hru] pomoci WinSCP misto iTunes?jestli jo tak kam?aby me to fungovalo.mam asphalt 4 a ted newim kam to mam dat,zkousel sem to pres iTunes ale prej ze to nejde newim proc :?
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Chrono Leggionaire
Veterán
Zařízení:
iPhone 4 32GB
Příspěvky:
3029
Registrován:
23. 12. 2006 12:37
Odesláno:
26. 11. 2008 19:39

Re: Návod- Jak instalovat hry

jo jde to..Aspon u 2.0.0 az 2.0.2 to slo..2.1 jsem nemel a u 2.2 jsem to nezkousel.

Udelas to jednoduse:
1) koncovku *ipa přepiš na *rar a rozbal
2) jdi do te slozky az najdes adresar jmeno hry.app
3) ten pak nakopiruj pomoci WinSCP do prislusneho adresare k ostatnim aplikacim
4) restartuj SprinBoard a mel bys mit v jabku novou ikonu

Kazdopadne jednodussi je na *ipa dvakrat poklepat mysi a pak jednoduse sesynchronizovat s iTunes :) Pokud ti to z nejakeho duvodu nejde, tak to doporucuji zkusit vychytat, treba s pomoci googlu. Instalace pres iTunes je o mnoho komfortnejsi.
HTC Shift
Nokia N900
HTC Rhodium
Apple iPhone 4
Veterán
Uživatelský avatar
Majky
exMód
Zařízení:
iPhone 4 + iPad
Příspěvky:
1232
Registrován:
24. 10. 2008 21:39
Odesláno:
23. 07. 2009 08:45

Re: Návod- Jak instalovat hry

Čau, chtěl bych se zeptat, jestli je toto potřeba dělat pro každou hru, kterou tam dám.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

30.3.2011
- Omlouvám se celému 4ALL Teamu, ale poslední dobou mi všechen čas, který bych chtěl / měl věnovat foru, požírá škola.

EDIT: Můj názor na (ne)placení za aplikace se změnil, forum pro mě tedy ztratilo význam - avšak děkuji Vám všem, za ty krásné chvíle tu :)
exMód
Uživatelský avatar
Chrono Leggionaire
Veterán
Zařízení:
iPhone 4 32GB
Příspěvky:
3029
Registrován:
23. 12. 2006 12:37
Odesláno:
23. 07. 2009 20:22

Re: Návod- Jak instalovat hry

Pro firmware 3.0

Nyní stačí pouze přidat do Cydie source:

Kód: Vybrat vše

http://cydia.hackulo.us
a následně vyhledat a nainstalovat aplikaci AppSync 3.0

Pro starší firmware platí návod z prvního příspěvku.
HTC Shift
Nokia N900
HTC Rhodium
Apple iPhone 4
Veterán
Uživatelský avatar
Majky
exMód
Zařízení:
iPhone 4 + iPad
Příspěvky:
1232
Registrován:
24. 10. 2008 21:39
Odesláno:
23. 07. 2009 20:32

Re: Návod- Jak instalovat hry

Promiň špatně jsem to formátoval...
Jde mi o postup v prvním příspěvku (iTunnel + WinSCP).
ObrázekObrázekObrázekObrázek

30.3.2011
- Omlouvám se celému 4ALL Teamu, ale poslední dobou mi všechen čas, který bych chtěl / měl věnovat foru, požírá škola.

EDIT: Můj názor na (ne)placení za aplikace se změnil, forum pro mě tedy ztratilo význam - avšak děkuji Vám všem, za ty krásné chvíle tu :)
exMód
Uživatelský avatar
Chrono Leggionaire
Veterán
Zařízení:
iPhone 4 32GB
Příspěvky:
3029
Registrován:
23. 12. 2006 12:37
Odesláno:
23. 07. 2009 20:43

Re: Návod- Jak instalovat hry

Asi jsi myslel formuloval :)

První příspěvek obsahuje návod, jak rozchodit cracknuté aplikace. Pokud ti jde teda o to, tak návod výše na 3.0 stejně nefunguje a slouží k tomu ten AppSync, který jsem zmiňoval v předchozím příspěvku.

Pokud tě to zajímá na 2.x (nevidím důvod neudělat upgrade na 3.0 mj. kvůli širší podpoře aplikací), tak použíj návod v prvním příspěvku. "Crack" do iPhone stačí nahrát jen jednou. Tedy pokud neuděláš restore, jinak se to musí samozřejmě opakovat. Pro nahrání těch úprav do iPhone lze použít jak WinSCP, tak iTunnel. K tomuto účelu je jedno, jakou aplikaci využiješ.
HTC Shift
Nokia N900
HTC Rhodium
Apple iPhone 4
Veterán
Uživatelský avatar
Majky
exMód
Zařízení:
iPhone 4 + iPad
Příspěvky:
1232
Registrován:
24. 10. 2008 21:39
Odesláno:
23. 07. 2009 21:09

Re: Návod- Jak instalovat hry

Promiň, ten chlor z bazénu mi asi leze na mozek.
Určitě mi jde o FW 3.0, ale nejde dát do iPhonu třeba aplikace a pak ji přes průzkumníka naistalovat ? A nebo tu aplikaci instalovat přes iTunes (jestli tam není nějáká kontrola "pravosti")

PS: Bavíme se o warez hrách.
____
EDIT: Když bude 3Gčko, jaké body mohu vynechat ?! (1-10)
ObrázekObrázekObrázekObrázek

30.3.2011
- Omlouvám se celému 4ALL Teamu, ale poslední dobou mi všechen čas, který bych chtěl / měl věnovat foru, požírá škola.

EDIT: Můj názor na (ne)placení za aplikace se změnil, forum pro mě tedy ztratilo význam - avšak děkuji Vám všem, za ty krásné chvíle tu :)
exMód
Uživatelský avatar
Chrono Leggionaire
Veterán
Zařízení:
iPhone 4 32GB
Příspěvky:
3029
Registrován:
23. 12. 2006 12:37
Odesláno:
23. 07. 2009 21:20

Re: Návod- Jak instalovat hry

Nejjednodušší instalace warez her/aplikací (pokud máš 3.0) je stáhnutí toho prográmku AppSync. Vše ostatní udělá za tebe. Po instalaci pouze downloadneš hru ve formátu .ipa a dvakrát na ni poklepeš. Přesune se ti do iTunes a jen to synchronizuješ s iPhone. Nemusíš mít žádnou obavu.
Cracked hry a aplikace jdou ještě stahovat přímo v iPhone pomocí aplikací Hackulous a Installous, ale nemám s nimi v iPhone dobré zkušenosti.

Nezáleží jestli se bavíme o 1G, 3G či 3GS, ale na verzi firmware v něm.
HTC Shift
Nokia N900
HTC Rhodium
Apple iPhone 4
Veterán
Uživatelský avatar
Majky
exMód
Zařízení:
iPhone 4 + iPad
Příspěvky:
1232
Registrován:
24. 10. 2008 21:39
Odesláno:
23. 07. 2009 21:30

Re: Návod- Jak instalovat hry

Takže jestli jsem správně pochopil v Cydii dám "Search" >> AppSync >> nainstaluji v Cydii >> pomocí WinSCP dám do mobilu soubor (něják ho najdu) a bude ?
Nebo místo posledního kroku stačí poklepat na stažený soubor a on se mi na připojený mobil nainstaluje ?!

PS: Díky za pomoc, na foru, kam chodím stejně jako ty pro rady ohledně iPhonu se toto neřeší :)
ObrázekObrázekObrázekObrázek

30.3.2011
- Omlouvám se celému 4ALL Teamu, ale poslední dobou mi všechen čas, který bych chtěl / měl věnovat foru, požírá škola.

EDIT: Můj názor na (ne)placení za aplikace se změnil, forum pro mě tedy ztratilo význam - avšak děkuji Vám všem, za ty krásné chvíle tu :)
exMód
33 příspěvků