Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
6 příspěvků •Stránka 1 z 1

TVout help

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
lukin55
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
18
Registrován:
26. 12. 2009 17:52
Odesláno:
21. 01. 2010 13:50
TVout help
zdarec koupil jsem si TVout konpaktibilní s Ipod touch tak jsem ho připojil k televizi a k ipodu vyzkoušel jsem všechny výstupy u TV a co se nestalo nefunguje to tak se chci zeptat jestli na to musí být nějaký SW nebo to nějak nastavit v ipodu nevím jestli tam být PAL nebo NTSC. Dyžtak je to ten klasickej TV kejbl se 3 výstupama ( žlutej, červenej, bílej)
Mobil Čumil Plus
swolch
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
HTC Touch Pro (Rafael) WM 6.1 Display:Sirka480xVyska640 plus Iphone 3Gs
Příspěvky:
20
Registrován:
10. 11. 2008 16:53
Odesláno:
24. 01. 2010 05:54

Re: TVout help

ak si kupoval neoriginalny a mas os 3.x, potom je tam problem. od 3.x verzie operaku nefunguje vela neoriginalnych prislusenstiev. uz som sa pital ci sa to da obist, ale nikto tu o to asi nema zaujem
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Majky
exMód
Zařízení:
iPhone 4 + iPad
Příspěvky:
1232
Registrován:
24. 10. 2008 21:39
Odesláno:
24. 01. 2010 10:15

Re: TVout help

možná zkus FWchanger z Cydie - přehodí ti "opticky" firmware na nějáký starší.
Neříkám, že to funguje, ale zkusit to můžeš ;)
ObrázekObrázekObrázekObrázek

30.3.2011
- Omlouvám se celému 4ALL Teamu, ale poslední dobou mi všechen čas, který bych chtěl / měl věnovat foru, požírá škola.

EDIT: Můj názor na (ne)placení za aplikace se změnil, forum pro mě tedy ztratilo význam - avšak děkuji Vám všem, za ty krásné chvíle tu :)
exMód
Uživatelský avatar
Bombera
Mobil Extra User
Příspěvky:
686
Registrován:
24. 12. 2007 10:03
Odesláno:
02. 02. 2010 20:33

Re: TVout help

Zadejte si source do cydie nebo rock

Kód: Vybrat vše

http://sinfuliphonerepo.com/
Pak dejte vyhledat app: Resupported cracked

Popis:
Did you know your iPhone/iPod Touch can play videos on your TV? Did you know Apple wants you to pay $50 to get a cable that lets you do such? -- Did you know you don't need to? -- There are plenty of accessories that allow you to play video out with iPods, but when plugged into the iPhone, display "This accessory is unsupported by iPhone", and refuse to play video out. Or at least used to -- Resupported is a safe and "free" (Thanks to TheAppShare) alternative to paying the Apple Tax. It enables video out thorugh many unsupported AV Cables and devices, and it does not modify system files! -- NOTE: There are no icons or settings. This just "works" Accessory warning messages may disappear, and Fire-Wire based cables still will not work or charge your device!
Tahle aplikace by vám měla pomoci ale odzkousenio to nemám

[ Odesláno z mobilu ] Obrázek
Mobil Extra User
lukin55
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
18
Registrován:
26. 12. 2009 17:52
Odesláno:
11. 02. 2010 12:53

Re: TVout help

Tak už to běží. Našel jsem na cydii ten resupported a nešlo to tak jsem ještě nainstaloval ten další soubor co byl pod ním ten se jmenoval taky nějak resupported a teď už to běží normálně tak cajk. :good

[ Odesláno z mobilu ] Obrázek
Mobil Čumil Plus
jimbou
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
iPhone 3G
Příspěvky:
1
Registrován:
18. 07. 2012 15:25
Odesláno:
21. 07. 2012 14:45

Re: TVout help

Taky jsem to prubnul a iphone je kaput,nejde už ani nahodit
Mobil Čumil Plus
6 příspěvků •Stránka 1 z 1