Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
3 příspěvky •Stránka 1 z 1

iphone 3gs pomoc s itunes

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
lianana35
Mobil Beginner
Příspěvky:
45
Registrován:
23. 12. 2010 07:48
Odesláno:
27. 05. 2013 09:00
iphone 3gs pomoc s itunes
Ahoj chlani nejde mi pripojit iphone k itunes. nemoe to byt pre toto? : Ahoj chalani no tak ma este napadlo nieco mam ipad iphone a ipod. no a ipad som pripojila normalne a siel mi aj itunes aj obrazky proste vsetko. potom som pripojila ipod a ten siel cez itunes normalne. Nakoniec po zakupeni iphonu som pripojila k pc a itunes nesiel a pc ho naslo ako iba na fotky. No a skusila som vymazat ipad ovladace aby sa to neako nebilo.Lenze som risla na to ze nesiel ani iphone ani ipad. Len ipod stle ide a moze sa pripojit k itunes. Mam maly ipod len tu kocku myslite ze sa mozu byt ovladace??
ZTE LIGHT TAB 2
Mobil Beginner
Uživatelský avatar
Jirka Krokodýl
Moderátor
Zařízení:
Huawei P20 lite, android 8
Příspěvky:
1406
Registrován:
25. 03. 2008 21:18
Odesláno:
27. 05. 2013 11:17

Re: iphone 3gs pomoc s itunes

Z toho jak je to pospáno je jasné že do určitě doby se zařízení bez problémů odisntalovaly a teď už po odebrání nejde nainstalovat ani zařízení které dříve šlo.
Že je připojováno více zařízení nevadí, já mám na PC připojováno někoilk Iphone různých verzí i různé Ipody a vše chodí. Zkus komplet odinstalovat iTunes, stáhnout poslední verzi a znovu nainstalovat.
Moderátor
lianana35
Mobil Beginner
Příspěvky:
45
Registrován:
23. 12. 2010 07:48
Odesláno:
27. 05. 2013 11:48

Re: iphone 3gs pomoc s itunes

to som skusala a nic neviem ci to je windowsom skusil som to na xp a tam v pohode slo. ak nahodou mam aceer aspire 5551 win 7 a 64
ZTE LIGHT TAB 2
Mobil Beginner
3 příspěvky •Stránka 1 z 1