Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
1 příspěvek •Stránka 1 z 1

Jak je to doopravdy s iCloud bypassem

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
arse178
Mobil Plus User
Příspěvky:
97
Registrován:
14. 05. 2010 17:03
Odesláno:
27. 03. 2015 21:47
Jak je to doopravdy s iCloud bypassem
Zdravím Vás,

hned zprvu se omluvím, že je to bude delší vyčerpávající téma a dost možné že tady podobné již bylo a nebo, že píšu do špatné sekce. A teď už k mé situaci:

Koupil jsem iPhone 4S A1387, který je zamčený na iCloudu a taky blokovaný na AT&T (je již ale starší jak 2 roky). A ne, nenechal jsem se napálit, věděl jsem do čeho jdu. S rootováním apod. Androidů mám poměrně hodně zkušeností, zařízení Apple mám ale poprvé. Strávil jsem čtení o bypassu několik hodin a všude je taková změť informací, že už skoro nevím čí su :D

1) Udělám z toho plnohodnotný telefon, na kterém pojede GSM, nebo budu mít jen "iPod+foťák"?

2) Můžu udělat jailbreak rovnou na locknutý telefon, nebo musím první udělat bypass a pak dodatečný jailbreak? (posune mě jailbreak vůbec někam dál?)

3) Když je metoda (program) pro jailbreak iOs verze např. 7.1.2, znamená to, že to funguje na 7.1.2 a starší, nebo pouze a jen na 7.1.2 ?

Nepište mi prosím nic o tom, že aktivace zamknutého iCloud se obejít nedá, jelikož je to neprolomitelné kouzlo od Applu a že bych měl jít na policii, hledám pravdivé info od někoho, kdo s tím má zkušenost, díky
++ Samsung GSII i9100 ++
Mobil Plus User
1 příspěvek •Stránka 1 z 1