Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
2 příspěvky •Stránka 1 z 1

IPhone XR problém zamykání

Pokud si s něčím nevíte rady, napište nám a my Vám poradíme.
Roykim34
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
1
Registrován:
21. 06. 2020 05:10
Odesláno:
13. 08. 2020 09:04
IPhone XR problém zamykání
Můžete mi prosím poradit? Vlastním iPhone XR a protože jsem hendikepovaný, nemohu ovládat ani ruce, ovládám iPhone pomocí Siri, hlasového ovládání a na zabezpečení používám FaceID. Ale občas se mi stane, že se mi iPhone zamkne, kdy nefunguje ani Siri a musím ho odemknout pomocí číselného kódu, který mi tím pádem musí někdo naťukat. Nevíte, co to může způsobovat? Největší problém je, že mi v tomto stavu nereaguje Siri.
Mobil Čumil Plus
Furdik
Moderátor
Zařízení:
Realme 5
Příspěvky:
1434
Registrován:
25. 05. 2008 11:04
Odesláno:
19. 08. 2020 09:21

Re: IPhone XR problém zamykání

iPhone nevlastním, ale pokud pro odemčení používáš faceID neznamená to, že iPhone je uzamčený pořád dokud ho neodemkneš pomocí face id nebo číselným heslem? Napadlo mě jestli tam není nějaká třetí osoba, která se ti snaží vlézt do telefonu? Po neúspěšném pokusu se to zamkne a žádá to heslo.

Na tomto fóru jsou převážně majitelé androidu, takže tady moc rád nenajdeš, být na tvém místě, tak bych zajel do appstore nebo jak se ty jejich obchůdky jmenují a osobně bych se poradil s prodejcem, co to způsobuje a jestli je možnost tomu zabránit.

Další možnost je, že zámek zrušíš úplně, poté by už nemělo docházet k zamčení dle mého, ale samozřejmě je tam riziko, že ti do telefonu kdokoliv může vlézt.
Moderátor
2 příspěvky •Stránka 1 z 1