Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
20 příspěvků

A-GPS

Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
smiller
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
N79
Příspěvky:
13
Registrován:
10. 08. 2009 09:16
Odesláno:
10. 08. 2009 09:27
A-GPS
Zdravim,chtěl bych se zeptat na zkušenosti s asistovanou GPS.
Koupil jsem N79,hrál jsem si s GPS a webem přes domácí wi-fi.
Je taky možné,že mi spadl signál a bralo si to od operátora,ale co se nestalo.
Kouknu na kredit a litr (1000,-) v ..... (víte kde) :?
Tak bych chtěl vědět jak je to s cenou GPS...když stáhnu mapy...vše na kartě.
Kolikrát se připojí atd.atd.....a jestli nakonec není lepší koupit modul.
Díky......Smiller :D
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
Majky
exMód
Zařízení:
iPhone 4 + iPad
Příspěvky:
1232
Registrován:
24. 10. 2008 21:39
Odesláno:
10. 08. 2009 09:40

Re: A-GPS

GPS Modul bude určitě lepší :)
Mapy si stáhneš tady a data z internetu nebudou potřeba. Za to brouzdání už si nějáký starší modul mohl mít. ;)
Jinak já když sem neměl datový tarif a brouzdal jsem po netu, tak jsem si vypl funkci telefonu (jako mod letadlo jen s funkční WiFi).
ObrázekObrázekObrázekObrázek

30.3.2011
- Omlouvám se celému 4ALL Teamu, ale poslední dobou mi všechen čas, který bych chtěl / měl věnovat foru, požírá škola.

EDIT: Můj názor na (ne)placení za aplikace se změnil, forum pro mě tedy ztratilo význam - avšak děkuji Vám všem, za ty krásné chvíle tu :)
exMód
smiller
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
N79
Příspěvky:
13
Registrován:
10. 08. 2009 09:16
Odesláno:
10. 08. 2009 10:05

Re: A-GPS

Tak s tím modulem máš pravdu...pi..ovinky,pi..ovinky a pak to tak dopadá :D .
Ještě jak vypnout tu fci.
Našel jsem: Nastavení =>Připojení =>Cíle a ža bych odstranil prioritu T-Mobile Internet.
Bo nějak jinak?
To je taky operátor kua :( :D
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
lucifer7595
V.I.P.
Zařízení:
Samsung Galaxy Note II
Příspěvky:
303
Registrován:
25. 07. 2008 12:41
Odesláno:
10. 08. 2009 10:11

Re: A-GPS

A-GPS je naprosto skvělá věc !!! a určitě se vyplatí i když nemáš datový tarif. Při zapnutí navigace si stáhne něco kolem 3-5 kb a můžeš hned zadávat adresu namísto čekání na signál (odvádění řidičovi pozornosti). Čili navigaci normálně zapínáš možná párkrát za týden tak si vypočítej kolik asi zaplatíš když kilobajt stojí několik desetihalířů. Ovšem za předpokladu že budeš mít nějakou plnohodnotnou navigace se staženýma mapama! Naopak jestli si budeš hrát s Google mapama tak ty si mapy loadují z netu.

A já to mám tu : MENU - NASTAVENI - OBECNE - POLOHA - METODY POLOHY. Tak to bude tam někde...

A navíc díky A-GPS jsem signál chytal i doma v pokoji právě s tou zmiňovanou N79kou :D
Naposledy upravil(a) lucifer7595 dne 10. 08. 2009 10:21, celkem upraveno 1 x.
Dělejme něco s cigánama nebo se z toho poserem - POSERETE !!! Já už to mám za pár a děcka do cigánova jsem ani nevyráběl !! A neptejte se mě proč. Samy uvidíte. Je to podpis a tohle mě vystihuje nejlíp. Sám proti všem v zájmu zachování lidstva !!

BTW: potřeboval bych pozvat na pívo někoho z KM bo okolí ( odborníka na Android ) by mi objasnil pár věcí. To jsem zvědav :)
V.I.P.
smiller
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
N79
Příspěvky:
13
Registrován:
10. 08. 2009 09:16
Odesláno:
10. 08. 2009 10:20

Re: A-GPS

OK..takže když stáhnu na kartu mapy třeba přes Map Loader tak by to neměl být takovej ranec,ale kolikrát se pak bude připojovat,když nebudu mít modul?
To se jednou napíchne na satelit a pak už nic?Nebo vyhledává celou cestu?

jj metody polohy jsem taky našel...s tvou pomocí :D
Já spíš myslel na web....jak zrušit načítání ze sítě
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
lucifer7595
V.I.P.
Zařízení:
Samsung Galaxy Note II
Příspěvky:
303
Registrován:
25. 07. 2008 12:41
Odesláno:
10. 08. 2009 10:35

Re: A-GPS

Jenom jednou se to připojí při spuštění navigace. No a tam jak jsem psal si můžeš vypnout to A-GPS a mít jen GPS s tím že budeš jen déle čekat - ale není to tak hrozný, do minuty by to mohlo najít. A ten zbytek nerozumím, šak jak jsem psal si to tam nastavíš všechno.

Nebo jak tu bylo zmíněno choď před navigací do offline (letadlo) modu - ale nikdo se ti nedovolá takže to není řešení !!
Dělejme něco s cigánama nebo se z toho poserem - POSERETE !!! Já už to mám za pár a děcka do cigánova jsem ani nevyráběl !! A neptejte se mě proč. Samy uvidíte. Je to podpis a tohle mě vystihuje nejlíp. Sám proti všem v zájmu zachování lidstva !!

BTW: potřeboval bych pozvat na pívo někoho z KM bo okolí ( odborníka na Android ) by mi objasnil pár věcí. To jsem zvědav :)
V.I.P.
smiller
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
N79
Příspěvky:
13
Registrován:
10. 08. 2009 09:16
Odesláno:
10. 08. 2009 10:44

Re: A-GPS

Ja vták...offline=letadlo zase su chytřejší :D

určo vyzkouším...kdyžtak prachy budou my ne :D

Všem díky
Mobil Čumil Plus
smiller
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
N79
Příspěvky:
13
Registrován:
10. 08. 2009 09:16
Odesláno:
10. 08. 2009 11:04

Re: A-GPS

omg...jak může být člověk tak blbej :D
N79 mám teprve 3 dny,ale až teď jsem se dočetl,že má vestavěnou GPS a je určen převážně pro něžnější pohlaví :D
Co to mám za stroj? :D :wink:
Mobil Čumil Plus
Uživatelský avatar
lucifer7595
V.I.P.
Zařízení:
Samsung Galaxy Note II
Příspěvky:
303
Registrován:
25. 07. 2008 12:41
Odesláno:
10. 08. 2009 11:21

Re: A-GPS

Ah tak :D Na hodně věcí ještě teprve dojdeš. A nemyslím že je to telefon pro ženy, já ho měl v bílé barvě líbil se mi. Pak jsem se ho zbavil a má ho můj šéf a tomu se líbí velice a je naprosto spokojenej.
Dělejme něco s cigánama nebo se z toho poserem - POSERETE !!! Já už to mám za pár a děcka do cigánova jsem ani nevyráběl !! A neptejte se mě proč. Samy uvidíte. Je to podpis a tohle mě vystihuje nejlíp. Sám proti všem v zájmu zachování lidstva !!

BTW: potřeboval bych pozvat na pívo někoho z KM bo okolí ( odborníka na Android ) by mi objasnil pár věcí. To jsem zvědav :)
V.I.P.
smiller
Mobil Čumil Plus
Zařízení:
N79
Příspěvky:
13
Registrován:
10. 08. 2009 09:16
Odesláno:
10. 08. 2009 11:39

Re: A-GPS

Taky jsem velice spokojen,oproti mé bývalé N72(kdoví kde je jí konec :D ,tímto zdravím zloděje....ať se zalknou :? ) je to nadupaná hračka :)
Mobil Čumil Plus
20 příspěvků