Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
34 příspěvků

Instalace cracklých her

Podělte se s ostatnímy o důležité návody a rady.
Computer
Mobil Plus User
Zařízení:
Lenovo A5000
Příspěvky:
51
Registrován:
15. 01. 2007 20:15
Odesláno:
24. 07. 2010 00:04
Re: Instalace cracklých her
Tohle je, ale postup přo instalaci cracklých her přes Cydia,
která pro svůj chod vyžaduje Wifi připojení, které ne každý doma má a proto v počítači stažené aplikace do Ipodu nedostane.
V itunes se to vždy chvilku instaluje, ale pak to vyhodí již na foru zmíněnou chybovou hlášku a instalace se přeruší.
Otázka je jak přes Itunes, nebo nějakej alternativní program dostanu do Jailbreaknutého Ipodu hry a aplikace stažené z fora.

sorry Jsem méně chápavý začátečník
Mobil Plus User
Uživatelský avatar
Majky
exMód
Zařízení:
iPhone 4 + iPad
Příspěvky:
1232
Registrován:
24. 10. 2008 21:39
Odesláno:
24. 07. 2010 06:56

Re: Instalace cracklých her

Mělo by to jít přes kabel nejspíš pomocí DiskAid, T-Pot,...
Stáhneš si z netu soubor "AppSync.deb" a nainstaluješ. Ovšem nemám tušení jak to nainstalovat, nikdy jsem to nepotřeboval.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

30.3.2011
- Omlouvám se celému 4ALL Teamu, ale poslední dobou mi všechen čas, který bych chtěl / měl věnovat foru, požírá škola.

EDIT: Můj názor na (ne)placení za aplikace se změnil, forum pro mě tedy ztratilo význam - avšak děkuji Vám všem, za ty krásné chvíle tu :)
exMód
Computer
Mobil Plus User
Zařízení:
Lenovo A5000
Příspěvky:
51
Registrován:
15. 01. 2007 20:15
Odesláno:
24. 07. 2010 13:33

Re: Instalace cracklých her

Pokud jsme to dobře pochopil, je nutný přes Cydia stáhnout program Appsync pro Firmware jaké na svém Ipodu Touch mám
a nainstalovat ho do Ipodu,
poté dvojitým kliknutím přidat z fora staženou hru/aplikaci do Itunes
a poté synchronizovat a hra / aplikace se nainstaluje.

Bohužel nemám doma Wi-Fi připojení, takže budu muset navšvt kavárnu kde je Wi-Fi abych stáhnul ten AppSync
Je nutné při instalaci cracklých her, být připojen k Wi-Fi? když už mám v Ipodu nainstalovaný ten AppSync a hry instaluju pře Itunes?
jak již jsem říkal nemám doma Wi-Fi připojení a nemám Notebook se kterým bych se v Kávárně mohl k Wi-Fi připojit, mám klasické stolní PC.
Mobil Plus User
Uživatelský avatar
Majky
exMód
Zařízení:
iPhone 4 + iPad
Příspěvky:
1232
Registrován:
24. 10. 2008 21:39
Odesláno:
24. 07. 2010 19:23

Re: Instalace cracklých her

Pokud zajdeš na nějaké veřejné místo s Wifi a nainstaluješ AppSync, tak při instalaci aplikací přes iTunes již nebudeš nadále potřebovat Wifi.
Ovšem doporučuji společně s AppSync nainstalovat i SBSettings, které mimo jiné znemožní Applu zjištění originality aplikací a následné vymazání po synchronizaci.
Ovšem do budoucna by bylo lepší si k iPhonu pořídit i Wifi router, je to otázka cca. 300Kč (za nějáký starší) a skutečně to za to stojí.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

30.3.2011
- Omlouvám se celému 4ALL Teamu, ale poslední dobou mi všechen čas, který bych chtěl / měl věnovat foru, požírá škola.

EDIT: Můj názor na (ne)placení za aplikace se změnil, forum pro mě tedy ztratilo význam - avšak děkuji Vám všem, za ty krásné chvíle tu :)
exMód
Computer
Mobil Plus User
Zařízení:
Lenovo A5000
Příspěvky:
51
Registrován:
15. 01. 2007 20:15
Odesláno:
26. 07. 2010 14:31

Re: Instalace cracklých her

Ahoj tak jsem nainstaloval Appsync 3.1 a i ten SBSettings

Všiml jsem si v popisu programu Appsync 3.1 že je nutné Restarovat Cydii
ať jsem hledal v Cydii talčítko Restart, tak jsem ho nenašel. Tak jsem z Cydie prostě vyskočil přes tlačítko Home a znovu spustil.

ale bohužel ani jednu ikonu ze stažených programů nevidím na ploše Ipodu
Přitom když kliknu v Cydii na Manage, Packages tak vidim, že v seznamu programů je Appsync,SBSettings
označen zelenou fajfkou tudíž - nainstalovan /apoň doufám/

ale přesto je na ploše nevidim
Stáhnul jsem hru Wolf a nainstalovala se mě hra Wolf, jejíž ikonu na ploše vidim
což nechápu.
Nedíval jsem se jestli je to vidět v Itunes, protože jsem zrovna razil do práce, kde nemůýu do PC nic instalovat ani připojit-šéf zakázal.
Navíc Cydia má snahu pořád nabízet nějaké aktualizace, tak nevím zda-li to mám ignorovat nebo aktualizace nechat nainstalovat.

Kde jsem udělal chybu?
Mám zkusit Ipod Restartovat?
Mám restartovat Cydii? /Jak?˝/
Mám znovu udělat Restore Ipodu a znovu Jailbreaknout?

Jak to udělat aby ten Appsync a další stažené aplikace byli vidět na ploše to Ipodu
a bylo možné je používat
Mobil Plus User
Uživatelský avatar
Majky
exMód
Zařízení:
iPhone 4 + iPad
Příspěvky:
1232
Registrován:
24. 10. 2008 21:39
Odesláno:
26. 07. 2010 21:35

Re: Instalace cracklých her

Jak se zdá, všechno si udělal správně.
Restart Cydie se provede, když klikneš v Cydii na ten text (tedy "Restart Cydia").
AppSync a SBSettins ti ikony na plochu nepřidají (běží na pozadí).
K AppSyncu se nedostaneš vůbec, ale k SBSettings po přejetí status baru (vrchní lišta s operátorem, signálem, časem,...) z prava do leva - tady můžeš vypínat či zapínat Wifi, Edge, 3G nebo celý telefon.
A aktualizace, které ti Cydie nabízí je dobré nainstalovat.

Takže pokud po přidání nějáké cracklé aplikace do iTunes a následné synchronizaci s iPhonem se Ti ta aplikace objeví na ploše, je všechno v pořádku.
ObrázekObrázekObrázekObrázek

30.3.2011
- Omlouvám se celému 4ALL Teamu, ale poslední dobou mi všechen čas, který bych chtěl / měl věnovat foru, požírá škola.

EDIT: Můj názor na (ne)placení za aplikace se změnil, forum pro mě tedy ztratilo význam - avšak děkuji Vám všem, za ty krásné chvíle tu :)
exMód
Computer
Mobil Plus User
Zařízení:
Lenovo A5000
Příspěvky:
51
Registrován:
15. 01. 2007 20:15
Odesláno:
29. 07. 2010 05:41

Re: Instalace cracklých her

Konečně Vše Ok
akorát mě začala zlobit Baterka, při hraní vydrží jen 2 hod což vzhledem k stáří Ipodu není nic neobvyklého,
bohužel na Ipod Touch 1 gen už nejsou baterky a cena výměny v servisu se už vzhledem
k ceně nových Ipodů ať na netu or v obchodech nejspíš nevyplatí.
Mobil Plus User
Uživatelský avatar
Majky
exMód
Zařízení:
iPhone 4 + iPad
Příspěvky:
1232
Registrován:
24. 10. 2008 21:39
Odesláno:
29. 07. 2010 10:37

Re: Instalace cracklých her

Výdrž baterie má s JBkem víc než bys čekal :)
Věci z Cydie značně zatěžují procesor, který potřebuje víc "šťávy" a tím pádem mizí baterka. U mého 3G jsem udělal JB po 5ti minutách co sem si ho přivezl, takže jsem byl na výdrž baterky cca. den zvyklý. Potom ale nebyl JB na iOS4 a baterka mi vydržela i 5 dní !!
Takže je to na úkor baterky :)

Jinak baterka by se dala sehnat do 500Kč a kdyby sis to vyměnil sám...
ObrázekObrázekObrázekObrázek

30.3.2011
- Omlouvám se celému 4ALL Teamu, ale poslední dobou mi všechen čas, který bych chtěl / měl věnovat foru, požírá škola.

EDIT: Můj názor na (ne)placení za aplikace se změnil, forum pro mě tedy ztratilo význam - avšak děkuji Vám všem, za ty krásné chvíle tu :)
exMód
Computer
Mobil Plus User
Zařízení:
Lenovo A5000
Příspěvky:
51
Registrován:
15. 01. 2007 20:15
Odesláno:
30. 07. 2010 08:35

Re: Instalace cracklých her

No tak já samozřejmě nemám čas nato abych používal Ipod celý den,
Ipod mohu používat tak max 4 hod denně
ikdybych sehnal baterii za 500 pro Ipod 1gen je otázka zdali by po rozebrání Ipodu a výměně baterie byl Ipod opět
funknčí, nejsem žádnej servisman
Nikde nemohu najít žádné video, jak ten Ipod rozebtat a baterii vyměnit
Ipod má fw 3.1.2
myslíš, že případná změna na fw na 3.1.3 může mít také vliv
Mobil Plus User
5-ko99
Mobil Čumil Plus
Příspěvky:
3
Registrován:
02. 09. 2010 11:22
Odesláno:
05. 09. 2010 13:14

Re: Instalace cracklých her

Prosim ta nevies mi poradit.Vsetko som nainstaloval do IPHONE 3G tak ako si to ty popisal v INSTALACII CRACKNUTYCH HIER a stale ked chcem dat hru do iphone ,tak mi vypise chybu - kod Ex8008001. Dakujem.
Mobil Čumil Plus
34 příspěvků